Birželio 11 d. rytas išaušo apsiniaukęs, o tamsūs debesys grasino lietumi, tačiau tai neišgąsdino mūsų gimnazijos I – II klasių mokinių ir mokytojų. Juk tą dieną vyko mokslo metų užbaigimo šventė Dainuvos slėnyje. Gimnazistų laukė orientacinės, tinklinio varžybos,
Saulėtą trečiadienio popietę gimnazijos savanorės Augustė, Marija ir Gabrielė aplankė savo vyresniuosius bičiulius Debeikių savarankiško gyvenimo namų bendruomenėje. Kaip visada, buvome laukiamos ir šiltai sutiktos. Jaukiai įsitaisėme po ūksmingu medžiu, kur netrūko nei
Mokykloje jie niekuo nesiskiria nuo kitų mokinių. Daugiau ar mažiau mokosi, bendrauja su draugais, skuba į valgyklą, užsuka į biblioteką...Bet būna laikas ir vieta, kai jie tampa tikrais kovotojais, ir atidavę visa jėgas, pelno čempionų titulus. Kas jie? Tai jaunieji šauliai! Visi juos puikiai
CENTRALIZUOTAS PRIĖMIMAS Į ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MOKYKLAS >> plačiau
Nuo šių metų prašymai dėl priėmimo į Anykščių Jono Biliūno gimnaziją 2026–2027 mokslo metams bus teikiami per naujai sukurtą Centralizuotą priėmimo į švietimo programas informacinę sistemą (CPIS), pasiekiamą adresu www.mokausi.lt.
Prašymo pildymo instrukcijos: bendrajam ugdymui
Dalyvavimas „Erasmus+“ programoje – tai ne tik galimybė tobulinti profesines kompetencijas, plėsti kultūrinį akiratį ar gilinti užsienio kalbų žinias. Mūsų mokyklos režisierei Ramintai Šniaukštaitei ši išvyka tapo prasminga pažintimi su lietuviškos tapatybės puoselėjimu už Lietuvos
Birželio 1 d. pasipuošę mokykliniais švarkais su jauduliu antrokai skubėjo į gimnaziją. Juk šiandien ne tik abiturientai laikė lietuvių kalbos ir literatūros VBE II dalį, bet ir II klasių mokiniai pristatė savo projektinius ir tiriamuosius darbus. Mokslo metų pradžioje mokiniai savanoriškai
Puslapis 1 iš 29
