Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Anykščių Jono Biliūno gimnazijos bibliotekininkė bei Kino klubo siela Renata Miškinienė apdovanota Sidabrinė gervė už kino kultūros puoselėjimą. Šis įvertinimas – prasmingas padėkos ženklas už ilgametį darbą, meilę kinui ir indėlį ugdant jaunųjų žiūrovų kino

Šiandien Anykščių Jono Biliūno gimnazija gyveno ypatinga nuotaika – čia nuaidėjo Paskutinio skambučio šventė, kupina jautrių akimirkų, šypsenų, muzikos ir prasmingų žodžių. Nuo ankstyvo ryto geltonųjų autobusų virtinė abiturientus vežė į Niūronis – rašytojo Jono Biliūno tėviškę. Čia

Mus aplankė ypatingas svečias – buvęs mūsų gimnazijos mokinys, keliautojas ir „YouTube“ turinio kūrėjas Romualdas Šapoka, kuris vedė įdomią ir įkvepiančią pamoką apie savo keliones po pasaulį. Svečias pasakojo apkeliavęs beveik visą Europą bei Pietų Ameriką. Kelionių metu jis

Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje gegužės 27 dieną viešėjo Lietuvos kalėjimo tarnybos atstovai. Vizito metu mokiniai turėjo galimybę išsamiau susipažinti su pareigūnų darbu, tarnybos veikla bei karjeros galimybėmis. Susitikimo metu buvo pristatytos pagrindinės Lietuvos kalėjimo tarnybos

Įgyvendindami „Erasmus+“ programos projektą, sulaukėme ypatingų svečių iš saulėtosios Turkijos. Gimnazijoje vieši 10 mokinių ir du mokytojai, atstovaujantys dviem mokykloms – „Muratpaşa Anatolian“ ir „Akseki Anatolian“. Visą savaitę svečiai kartu su mūsų biliūniečiais

Ar jūs jau matėte? Nuostabą keliantis meninis objektas jau pristatomas „1 kūrinio galerijoje“. Jo autorė – abiturientė Rusnė Šimkaitytė iš IVc klasės – vedžioja mus „po vietą, kuri geresnė nei ši“. Rusnės vaizduotės ribos – begalinės: ji lengvai gali persikelti iš realybės į įsivaizduojamą