Gegužės 24 d. nuotoliniu būdu I-II klasių gimnazistams vyko kūrybinės dirbtuvės „Ženklai viešose erdvėse“, kurias padovanojo Lietuvos Dizaino Asociacija.

Tris valandas trukusį darbą iš Vokietijos koordinavo dizainerė Viktorija Kulešova. Ji yra Lietuvos Dizaino Asociacijos narė. Viktorija jau 17 metų dirba mėgstamą darbą – dažnai kuria logotipus, kurie yra susiję su grupių, įmonių tapatybe. Viktorija gimnazistams pristatė savo dizaino darbus, tarp jų – viešųjų erdvių ženklus, kurie padeda nežinomoje erdvėje greičiau surasti reikiamus objektus. Dizainerė pasakojo apie vaizdų abstrahavimą ir kaip ženklais galima išreikšti įvairias situacijas.

Po paskaitos gimnazistai gavo kūrybines užduotis. Botanikos sodui reikėjo sukurti ženklus „Atsargiai! Pavojingas augalas“; „Tyrimų centras“; „Kaktusų ekspozicija“ ir „Rudens gėrybių paroda“. Pristatant gimnazistams užbaigtus darbus, dizainerė teikė naudingų patarimų, komentavo spalvų pasirinkimą, aiškino jų reikšmę ir svarbą, noriai atsakinėjo į gimnazistų ir mokytojų klausimus.

                                             A. Tylaitė, IT mokytoja
                                             D. Gilienė, dailės mokytoja