Jau ne pirmi metai prie MEPA projekto veiklų prisijungia technologijų mokytoja Genutė Tumienė su mokiniais. Visą balandžio mėnesį I klasių mokiniai vykdė projektinį darbą „Europos Sąjungos šalių tradiciniai patiekalai“ . Gimnazistai domėjosi Europos šalių virtuvės ypatumais, pasirinko po vieną receptą, aprašė ir sudėjo į aplanką, kuris kiekvienais metais bus pildomas. Europos dieną šį aplanką padovanojo gimnazijos Europos Parlamento informaciniam centrui. Čia rasite ne tik populiarių Italijos, Prancūzijos, Graikijos ar Ispanijos patiekalų receptų, bet ir susipažinsite su paprasta ir skania Airijos, Kroatijos, Kipro virtuve, sužinosite, ką mėgsta estai, latviai, švedai, danai, išmoksite, kaip išsivirti ukrainietiškų barščių.
III klasių mokiniai gamino įvairių šalių lengvus bei sveikus užkandžius, kokteilius ir patiekalus priešpiečiams bei juos degustavo. Merginos kruopščiai pynė draugystės apyrankes pagal įvairių Europos Sąjungos šalių vėliavų spalvas.
Šie projektiniai darbai pagilino mokinių žinias apie šalių tradicinę virtuvę, padėjo atrasti naujų skonių, paįvairinti kiekvieno kasdienį ar šventinį stalą, o taip pat praplėtė akiratį apie Europos Sąjungos šalis, Europos Parlamentą ir, žinoma, suteikė galimybę padiskutuoti, ką reiškia būti europiečiu ir kaip svarbu aktyviai dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose. #MEPALietuva