Šį kartą „1 kūrinio galerijoje“ visiškai nauja kūrybos sritis - garsas. Balandžio 17 d., antradienį, kūrybinėje saviraiškos erdvėje klausytojų ir žiūrovų ausis pasiekė jautrūs ir harmoningi gitaros garsai, kuriais savo kūrybinį talentą pristatė Raminta Kaunietytė iš IVb klasės. Per 13 - a galerijos gyvavimo metų pirmą kartą žiūrovams, o tiksliau klausytojams, yra suteikta galimybė susipažinti su garso menu. Apsilankę galerijoje, sustokite ties kūrėjos improvizuotu darbastaliu, kuriame Raminta pabėrusi muzikinių akordų užrašus, jos mėgstamos japonų roko grupės dainos partitūros kopiją, keletą muzikine kompiuterine programa kurtų muzikinių opusų nuotraukų, dainų tekstų, DVD su muzikos įrašais, jos pačios muzikuojančios keletą fotografijų bei šūsnį minčių apie garsą, muziką ir save. 
Užsidėkite ausines, paspauskite mp3 grotuvo paleidimo mygtuką ir klausykite... Raminta jūsų ausims pateikė 3 kūrinius: 1 - jos įgrotas bei įrašytas opusas akustinei gitarai; 2 - elektroninės muzikos kūrinys, atspindintis kūrėjos emocinį santykį su pasauliu; 3 - taip pat muzikos programa sukurtas kūrinys, kuriame kaip motyvas nuskamba ir lietuviška sutartinė. 
Kaip teigia Raminta, ją žavi ir džiugina, kai šiuolaikiniai jauni žmonės semiasi įkvėpimo bei kūrybinių idėjų iš lietuviškos senos autentiškos muzikos. Tačiau tai jai netrukdo domėtis daugelio šalių muzika, ypač Rytų šalių, Japonijos, Pietų Korėjos elektroninės muzikos kūrėjais. 
Geltonuose lapeliuose užrašyta: „Viskas sukasi apie garsą“, „Aš kuriu, nes jaučiuosi skolinga muzikai“, „Mano gitara apie mane žino daugiau, nei aš pati apie save“. 
Jei Jono Biliūno gimnazijos trečiame aukšte, „1 kūrinio galerijoje“, išvysime jus, užsidėjusius ausines ir ritmingai judančius, reiškia muzika jums nesvetima ir jus veikia. O Raminta, unikali muzikos kūrėja, mums dovanoja nuostabią progą įsigilinti į garsą.