Artėjantis pavasaris skatina kūrybingumą. Tokį pastebėjimą  patvirtina ir tai, jog  vasario 13 d. „1 kūrinio galerijoje“  savo keturių dalių darbą pristačiusi abiturientė, Kamilė Šaučiūnaitė suteikė žiūrovams  daug džiaugsmo.  Kūryba mėgaujasi ir ją kuriantys, ir ją žiūrintys. Kamilė pateikė tapybos technika atliktą 4 dalių darbą, kurį sudaro: gamta, energija,  ramybė, gyvybingumas. Kiekvienas paveikslas atspindi minėtą temą. Gamtą vaizduojanti  mandala, žalios ir švelniai gelsvos spalvų dermės fone, išryškina kaitą.  Energiją atspindintis paveikslas ekspresyviu potėpiu  iš priekio vaizduoja pusę liūto galvos, kurio karčiai ir snukis išmarginti įvairiomis spalvomis. Ramybe alsuojanti atmosferinė gelsvos, rausvos erdvė,  įsuka subtilią mandala. Įvairiaspalviais žiedais bei tapybiniais potėpiais paženklintas gyvybingumo paveikslas. Nors šiame darbe centrinę kompozicijos vietą užima griaučiai – darbas vistiek alsuoja atsinaujinančia gyvybe.

Akivaizdu, jog Kamilė prisistato kaip brandi kūrėja – tai jau antras kartas, kai ši jauna menininkė rodo mums savo kūrybą galerijoje. Dar nuostabiau, jog Kamilė savo kūryboje analizuoja labai sudėtingas temas, pasitelkdama savo kūrėjos meistrystę.

Savo prisistatyme „1 kūrinio galerijoje“ Kamilė sako:

„Ir vėl aš čia, nes menas yra mano gyvenimo dalis. Tuo vis dažniau ir dažniau noriu dalintis su žmonėmis. Šį kartą apie darbą ir save nutylėsiu, nes, jei tau įdomu – Tu manes paklausi, nesidrovėsi. Menininkai yra uždari, paslaptingi, bet be galo įdomūs žmonės.“