Ateinate į mokyklą būdami kaip neatversta knyga ir čia praplečiate savo gebėjimų horizontus, čia užaugate ir tampate savo sričių profesionalais. Jūs - kaip skulptoriai - padedate atrasti tas ypatingas kiekvieno jauno žmogaus savybes. Tai pati atsakingiausia profesija. Neabejoju, kad švietimo kokybės raktas yra MOKYTOJAS. Man didelė garbė kartu dirbti su Jumis ir sveikinti Jus, mieli Kolegos, šiandien kuriančius šalies gerovės pagrindus.
      Su švente, Mielieji! Būkite sveiki.
 
                                                                          Direktorė Regina Drūsienė 

Ministro A. Monkevičiaus sveikinimas artėjančios Tarptautinės Mokytojų dienos proga

 

Gerbiami Mokytojai,

2020-ieji metai tiek Jums, Mokytojai, tiek visai šaliai buvo išties neįprasti – persikėlėme į virtualią erdvę, ieškojome inovatyvių sprendimų, rūpinomės kiekvieno saugumu ir sveikata. 

Mokytojo profesija išskirtinė buvo visuomet. Jūs, mokytojai, esate tie, kurie lemia kiekvienos asmenybės gyvenimo kryptį. Tai yra be galo didelė dovana, o kartu – ir atsakomybė. Būtent Jūs atrandate raktą, kaip kiekvieną dieną pamokoje esančius mokinius priartinti prie esminio tikslo – jų gebėjimų stiprinimo, individualios, kūrybiškos ir laimingos asmenybės augimo. 

Esate daugiau nei mokytojai – esate gyvenimų kūrėjai! 

Ne kartą sakiau, kad mūsų valstybė bus stipri tiek, kiek joje bus gerbiamas, savimi pasitikintis, laimingas ir saugus Mokytojas. Turime dar daug ką padaryti, kuriant visapusišką Mokytojų gerovę, tačiau pastaraisiais metais tuo keliu sparčiai ėjome. Tikiu, kad dirbdami kartu, susitelkę norimą tikslą pasieksime.  

Gražios šventės, gerbiami Mokytojai!

Švietimo, mokslo ir sporto ministras

Algirdas Monkevičius