Gerb. gimnazijos bendruomene,

Anykščių Jono Biliūno gimnazijos biblioteka praneša, jog nuo rugsėjo 1 d. pradėjo veikti iMOBIS paslauga skaitytojams.

https://www.imobis.lt/app/mobis/biliuno-anyksciai 

Elektroninis katalogas iMOBIS – tai viešasis gimnazijos  bibliotekos katalogas, kuris suteikia galimybę bibliotekos skaitytojams (mokiniams, mokytojams) atlikti paiešką bibliotekos kataloge, užsakyti dokumentą bibliotekoje bei matyti skaitytojo formuliaro duomenis.

Šiuo metu iMOBIS e-kataloge galima rasti virš 3000 knygų egzempliorių. Jame rasite lietuvių bei užsienio autorių kūrinius pagal privalomos literatūros sąrašą, visą naujausią šiuolaikinę suaugusiųjų bei jaunimo literatūrą bei psichologijos knygas. Bendrai bibliotekoje yra virš 16000 knygų, todėl kasdien į IMOBIS įvedame naujų knygų. Vykdant dalykinės literatūros paieškas prašome vis dar kreiptis į bibliotekos darbuotoją, kuri Jums greitai ir operatyviai padės susiieškoti reikiamą literatūrą.

Primename, kad gimnazijos mokiniai ir mokytojai IMOBIS sistemoje yra registruojami iš anksto pagal klasių sąrašus. Prisijungimas prie elektroninio katalogo yra naudinga ir praktiška knygų paieška bei greitas aptarnavimas. Paaiškinimus kaip prisijungti prie savo paskyros galite surasti paspaudus šią nuorodą arba užsukti į biblioteką.

SVARBU: prisijungę prie savo paskyros BŪTINAI pasikeiskite laikiną slaptažodį bei nurodykite savo e-paštą.