Mieli mokiniai, tėvai, mokytojai, 

Rugpjūčio 31d., pirmadienį, 9.00 val., 11.00 val., 19.00 val.  šv. Mišios už mokytojus, mokinius ir jų artimuosius Anykščių Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje.   


Rugsėjo 1- osios šventė Jono Biliūno gimnazijoje 

Atsižvelgdami į COVID – 19 ligos ( koronaviruso infekcijos) epideminę situaciją ir siekdami maksimaliai sumažinti infekcijos riziką  informuojame, kad renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 C ir daugiau), kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) ar kuriems privaloma izoliacija izoliacijos laikotarpiu.

Renginio metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Jei lis lietus, turėti skėčius, apsiaustus. 

9.00 val.  – I klasių mokiniai aktų salėje susitinka su klasių kuratore Almyra Sabaliauskaite. 

9.30 val. –  II klasių mokiniai lauko klasėje susitinka su klasių kuratore Neringa Cimbalistiene. 

9.30 val.  - III klasių mokiniai stadione susitinka su klasių kuratore Migle Baltrušiūne. 

9.30 val. -  IV klasių mokiniai susitinka su klasių kuratore Alina Žvirbliene prie Jono Biliūno bareljefo. 

10.00 val. – Mokytojai ir svečiai renkasi prie gimnazijos paradinio įėjimo, mokiniai su klasių kuratoriais  rikiuojasi plačiajame take (IV, I,  II, III klasės) eisenai Laimės Žiburio link.                    

10.30 val. – Šventinė literatūros pamoka Laimės Žiburio papėdėje. 

                                                           Gimnazijos administracija

 

Sveikinimai Mokslo iš žinių dienos proga

2020-09-01 Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas 

Vaizdo įrašas: https://we.tl/t-btbORMi3wj.

Mieli mokytojai, mokiniai, tėveliai, visa mokyklų bendruomene,

 

kiekviena Rugsėjo 1-oji yra kupina tam tikro jaudulio: kokie bus ateinantys mokslo metai? Kas pavyks man asmeniškai, mano klasei, mano mokyklai? Kaip prie to prisidėsiu aš konkrečiai? Turbūt tokie klausimai kyla kiekvienam vaikučiui, kuris praveria mokyklos duris.

Šiandien mokykloje mes matome – tai pokyčių metai. Kai kurie pokyčiai yra mums suprantami ir mes juos sveikiname. Galbūt ne viskas keičiasi į gerą pusę arba nesikeičia taip greitai, kaip norėtumėme, tačiau man atrodo, kad labai svarbu suprasti vieną dalyką – mes esame kelyje. Mes esame kelyje į mokinio širdį. Mes esame kelyje į geresnį išsilavinimą ir į tai, kad valstybė galėtų žengti į priekį sparčiau.

Todėl noriu palinkėti visiems Jums tvirtybės, išmanumo, kūrybiškumo, tiesiog peties jausmo vienas kitam. Ir kitą kartą, jeigu tos kaukės ar kitos apsaugos priemonės trukdo, – užsidėti jas, pasaugoti vienas kitą, nes tai yra svarbu visų mūsų sveikatai.

Linkiu Jums nuostabių, išradingų, linksmų ir tiesiog visokeriopai sėkmingų naujų mokslo metų. Ir patikėkite – Jūsų darbas, Jūsų patirtis, Jūsų idėjos yra valstybei labai svarbūs. Mes stengsimės suteikti Jums tą dėmesį ir tą šilumą, kurią dažnai liekame Jums skolingi.

Ačiū ir gražių mokslo metų. 

 

Linkėdami gražios Mokslo iš žinių dienos,

 

Pagarbiai

 

Prezidento komunikacijos grupė