Rugsėjo 21 d. grupelė biliūniečių lankėsi  KTU Santakos slėnyje. Jie dalyvavo forume, kurio metu rasti sprendimai taps Lietuvos strateginio plano dalimi ir suteiks pagrindą formuojant Lietuvos 2050 viziją. 

 

Renginio tikslas – supažindinti jaunimą su darbu pažangiose įmonėse, parodyti, kokių įgūdžių reikia norint būti sėkmingam tam tikroje srityje bei pristatyti tobulėjimo ir praktikos galimybes.

Biliūniečiai dalyvavo 1-oje panelinėje diskusijoje „Emocinė aplinka: ką mums ji reiškia?“ Diskusijų metu aptarė pagrindinius iššūkius ir sprendimus siekiant užtikrinti gerą psichologinį klimatą mokykloje. Ieškojo atsakymų į klausimus, kaip gali pagerėti moksleivių rezultatai, sukūrus saugią emocinę aplinką? 

3-oje panelinėje diskusijoje „Technologijų amžius: ar mokykla tai žino?“ pranešėjai visus įtikino, kad šiuolaikinės mokyklos uždavinys jau nėra tik teikti siauras atskirų dalykų žinias. Nepakanka jau ir kompiuterinio raštingumo. Šiandieną yra svarbus technologinis raštingumas, kaip būtinas gebėjimas prisitaikyti nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

Pertraukų metu moksleiviai dalyvavo praktikos mugėje, kur galėjo susipažinti su darbu pažangiose įmonėse, pamatyti tai, ko neišvys mokyklos suole – kaip yra realizuojami įvairūs technologiniai procesai, organizuojamas darbas, kuriami ir rinkai pristatomi nauji produktai.

 

Forumo video transliacija internete:

https://www.delfi.lt/video/transliacijos/anonsai/moksleiviu-praktikos-forumas-ktu-santakos-slenyje.d?id=82263139

https://www.youtube.com/watch?v=anl0UdlQY2M

IT mokytoja Aldona Tylaitė