ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Straipsniai

Šiemetinis kalėdinės labdaros spektaklis gimnazijoje jau devintasis. Šįkart režisierius Arvydas Navalinskas pastatė kunigo, dramaturgo Stasio Žemaičio (Henriko Prialgausko) trijų veiksmų komediją „Mirta Činčiberaitė, arba 15 000 Lt“. Spektaklio dailininkė Dalia Gilienė, muzikinis apipavidalininmas Stanislovo Aglinsko.  

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau: Kalėdinės labdaros spektaklis

 "Egzaminatorius.lt" skelbia Kalėdinį konkursą, kuriame klasė gali laimėti net 100 temų. 

Plačiau

Komentuoti (0)

Adventas... Metas, kai vis dar tebetrumpėjančios dienos ir ilgos tamsios valandos prikelia sieloje glūdintį nerimą, drauge žadinamos tų, kuriuos mylėjome ir tebemylime, šviesų atminimą. Šiųmetis Adventas ragina prisiminti lygiai prieš dešimtmetį Anapilin išėjusio mokytojo Jono Juknevičiaus asmenybės, 

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau: PRO MEMORIA Jonui Juknevičiui

Gruodžio 15 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi festivalio „Jaunimo literatūros dienos“ organizatorius Markus Roduner ir du rašytojai – lietuvė Kristina Gudonytė bei latvis Janis Jonevs. Svečiai kalbėjosi su IIa ir III klasių gimnazistais, pasakojo apie savo knygas.

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau: Svečiuose - rašytojai

Gruodžio 10 dieną vyko Gėtės Instituto ir partnerių Kalėdinė popietė, į kurią buvo pakviesta mūsų gimnazijos direktorė Regina Drūsienė ir projekte „ Integruotas vokiečių kalbos ir gamtos mokslų mokymas“ dalyvaujančios mokytojos Rasa Pilkienė ir Violeta Neniškienė. Popietėje dalyvavo, su artėjančiomis šventėmis sveikino ir sėkmingų ateinančių metų linkėjo Vokietijos Ambasados ambasadorės pavaduotojas p. Peter Ziegler. Gėtės Instituto vadovė Johana M. Keller pasidžiaugė praeinančių metų rezultatais ir dėkojo mokykloms, dalyvaujančioms Insituto organizuojamuose ir remiamuose projektuose. Ankstyvojo vokiečių kalbos mokymo projektų organizatorė Laura Frolovaitė – Prušinskienė pristatė sėkmingai vykdomus ankstyvojo kalbos mokymo projektus. Popietę praskaidrino ištraukos iš miuziklo „ Jeder ist anders“ („ Mes visi skirtingi. Miuziklas vaikams su kiškiu Hansu“), kurį pademonstravo  Hermano Zudermano gimnazijos mokiniai. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę dalyvauti šiame nuostabiame renginyje.

 

Komentuoti (0)