Straipsniai

Spausdinti

Didžiausia „Protų Kovų“ Lyga Lietuvoje ir „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ pakvietė gimnazijas dalyvauti  Lietuvos Gimnazijų Lygoje. Sausio 29 d. vyko pirmasis Lietuvos Gimnazijų Lygos Protų kovų žaidimas  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje.  Visoje Lietuvoje vienu metu  žaidė gerokai per šimtą komandų.  Iš vienos gimnazijos galėjo dalyvauti dvi komandos po 6 mokinius. Komandos privalo vadintis gimnazijos vardu: Anykščių Jono Biliūno gimnazija 1,  Anykščių Jono Biliūno gimnazija 2. Žaidimai (iš viso 4) vyks sausio - balandžio mėnesiais. Sausio, vasario, kovo mėnesiais vyks reguliarus sezonas. Balandį geriausios komandos susitiks finale.  Žaidimo rengėjai nori sukurti lygą, kurioje žaistų tik patys talentingiausi ir protingiausi moksleiviai, tad atsakingai ruošia klausimus. Prioritetas  taikomas loginiam mąstymui ir žinių pritaikymui. 

Mūsų gimnazijai atstovavo dvi komandos:  pirmosios komandos kapitonė Gabrielė Čypaitė ir nariai Vincenta Augustinavičiūtė, Marija Veršulytė, Miglė Šulskutė, Vesta Pakalnytė, Paulius Raškevičius, antrosios komandos kapitonas Konradas Mikalauskas ir nariai Deimantė Bubulytė, Martynas Jurkėnas, Kristijonas Valančiūnas, Augustė Verbickaitė ir Diana Pratapaitė.

Panevėžyje žaidė 13 komandų ir mūsų antroji komanda užėmė antrą vietą, o bendroje respublikos įskaitoje – 20 vietą.

II  žaidimo turas vyks vasario pabaigoje, tad palinkėkime sėkmės mūsų komandoms, kad jos patektų į geriausių dvidešimtuką.

                                                                                    Mokytoja Almyra Sabaliauskaitė

Kur mus rasti

Monday the 2nd. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©