ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Straipsniai

Kategorija: Naujienos

Sausio 30 d. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje tradiciškai paminėta jos įkūrimo diena, kurioje maloniai dalyvavo ir mūsų gimnazijos atstovai.Gimtadienis prasidėjo draugiškomis tarpgimnazinėmis krepšinio varžybomis, kurios baigėsi „nesurežisuotai draugiškai“ – 64:64. 

Sausio 30 d. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje tradiciškai paminėta jos įkūrimo diena, kurioje maloniai dalyvavo ir mūsų gimnazijos atstovai.

Gimtadienis prasidėjo draugiškomis tarpgimnazinėmis krepšinio varžybomis, kurios baigėsi „nesurežisuotai draugiškai“ – 64:64. 

Vėliau šventė tęsėsi Kaišiadorių kultūros centre, kur iškilmingą ir kartu tėviškai švelnų žodį tarė gimnazijos direktorius Stanislavas Bernikas. Gražiais brazauskiukų darbais pasidžiaugė ir sėkmės tolimesnėje veikloje palinkėjo Kaišiadorių rajono meras Romualdas Urmilevičius ir mūsų gimnazijos direktorė Regina Drūsienė.

Už išskirtinius pasiekimus gamtos, fizinių, socialinių mokslų, sporto srityse, mokiniai buvo apdovanoti Garbės raštais, o gimnazijos radijas „Devintoji banga“ išrinko ir apdovanojo metų Gimnazistą.

Tikimės, kad gimnazistams ir svečiams patiko mūsų dovana – spektaklis „Mirta Činčiberaitė arba 15000 Lt“. O mes buvome sužavėti po iškilmingos dalies vykusia popiete, kur mus linksmino liaudiškos muzikos kapelija „Čiutyta“ ir tradicinių liaudies šokių grupė.

Belieka palinkėti Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijai geros kloties, o mums visiems gerų bendrų projektų, kūrybinių stovyklų.

 

Mokytoja, spektaklio dailininkė

 

Dalia Gilienė

IMG_3846 (Copy).jpgIMG_3694 (Copy).jpgIMG_3849 (Copy).jpgIMG_3809 (Copy).jpgIMG_3799 (Copy).jpgIMG_3629 (Copy).jpgIMG_3877 (Copy).jpgIMG_3904 (Copy).jpgIMG_3813 (Copy).jpgIMG_3720 (Copy).jpgIMG_3684 (Copy).jpgIMG_3839 (Copy).jpgIMG_3815 (Copy).jpgIMG_3696 (Copy).jpgIMG_3818 (Copy).jpgIMG_3899 (Copy).jpgIMG_3821 (Copy).jpgIMG_3787 (Copy).jpgIMG_3817 (Copy).jpg