Naujienos

 Anykščių Savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyr.specialistės Ingos Beresnevčiūtės pakviestas penktadienį gimnazijoje lankėsi“ Misija Sibiras‘13“ ekspedicijos dalyvis Karolis Kavoliūnas. Gausiam būriui susidomėjusių mokinių jis pasakojo apie tai, kodėl ryžosi dalyvauti ekspedicijoje. Širdy esu idealistas, idėjomis gyvenantis ir jomis tikintis žmogus,- sakė Karolis. 

Skaityti daugiau...

Prisijunkite prie akcijos "60+ Žemės valanda". Užsiregistruokite, visi matys prisiregistravusios savivaldybės gyventojus.   http://www.zemesvalanda.lt/Prisijunk

Utenos jaunimo centro vadovė V.Jaruševičiūtė dešimtokams skaitė paskaitą apie tai , kaip apsispręsti ką studijuoti ir pasirinkti sau tinkamą profesiją. Svarbiausia, sakė lektorė, – atrasti save. Prieš pasirenkant studijas reikia sužinoti kuo daugiau informacijos apie jas, kad paskui netektų gailėtis dėl savo pasirinkimo. Todėl reikia gerai viską apgalvoti ir sprendimą priimti pačiam.Išgirdome, kad ateityje darbo rinkoje bus reikalingi programuotojai, nanotechnologai, gydytojai, odontologai, inžinieriai. Mažiausiai paklausios yra teisininkų, advokatų, ekonomistų specialybės. Sužinojome, kad ateityje gali atsirasti įdomių profesijų. Matėme trumpą filmuką apie dviejų jaunuolių gyvenimą. Atidžiausiems klausytojams, gebėjusiems atsakyti į klausimus apie tai, ką girdėjo, lektorė įteikė prizus.