ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

2015 m. gegužės 31 d. pasaulis jau 26-ąii kartą minės Pasaulinę dieną be tabako. Pagrindinis šios dienos tikslas yra apsaugoti dabartinę ir busimas kartas nuo tabako vartojimo sukeliamų sveikatos, socialinių, aplinkos ir ekonominių problemų, bei priverstinio kvėpavimo tabako dūmais užterštu oru (pasyvaus rūkymo). 

Tėveliai, apsaugokite vaikus nuo rūkymo!

Gegužės 19-20 dienomis vyko gabių mokinių ekskursija į Estiją. Buvo aplankyti žymiausi miestai - Tartu ir Talinas. Po 7 valandų kelionės autobusu per Latviją pirmoji ekskursijos stotelė buvo AHHAA mokslo centras, kuriame mokslas žaismingai susilieja su nuotykiais, įspūdžiais, jauduliu ir įgytomis žiniomis. Tai didžiausias Baltijos šalyse, patrauklus, inovatyvus, multifunkcionalus mokslo centras, supažindinantis su mokslo ir technologijų naujovėmis. Didžioji dalis eksponatų yra interaktyvūs.

Skaityti daugiau...

Nuo balandžio mėnesio 28 dienos savo veiklą vėl pradėjo neformaliojo ugdymo programa  „IT projektų vadybos akademija“. Tai jau antrasis projekto „Patinka!“ etapas Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje. Artėjantys į pabaigą mokslo metai neišbaidė smalsuolių . Jie pasinaudojo puikia galimybe susipažinti su įdomia, šiuolaikiška profesija. Iki birželio mėnesio 8 dienos gimnazistai susipažins su IT projektų vadovo darbu, išmoks dirbti komandoje, priimti tinkamus sprendimus, planuoti darbus, laiką, žmogiškuosius resursus. Ir tai dar ne viskas. Turimas IKT ir projektų vadybos žinias pritaikys praktiškai, sukurdami virtualų gidą po Anykščių Jono Biliūno gimnaziją. Iki rugpjūčio 1d. pateiks projektą respublikiniam konkursui, o rugsėjį pristatys bendruomenei ir įgys akademijos baigimo sertifikatus.

Artėjant vasaros atostogoms mūsų gimnazijos mokiniai nusprendė pakeliauti ir pasigrožėti kita Baltijos šalimi. Gaivų gegužės šeštadienio rytą išsiruošėme į svečius pas Lietuvos kaimynę Estiją. Šeštadienį aplankėme Talino senamiestį, vadinamą Europos viduramžių perlu. 

Skaityti daugiau...