VGTU klasės išvyka

Lapkričio 24 dieną VGTU klasė lankėsi Vilniaus Gedimino technikos universitete, kur atliko fizikos, chemijos, biologijos laboratorinius darbus; montavo filmus ir mokėsi daryti brėžinius. Taip pat išklause paskaitą "Nanomedžiagų pasaulis" ir lankėsi  statybinėse laboratorijose. 

Skaityti daugiau...

„Anykščių akademijoje“

Lapkričio 17 dieną Koplyčioje įvyko antrasis šiais mokslo metais „Anykščių akademijos“ klausytojų susitikimas. Paskaitą „Geografinis požiūris  į Anykščius ir supantį pasaulį“ „akademikams“ skaitė anykštėnas geografas Artūras Paltarackas. Anot lektoriaus: „Kiekvienas žemėlapis pasakoja savo istoriją“.Gimnazistai buvo supažindinti su GIS – geografine informacine sistema. Tai – kompiuterinė programa, skirta pažinti pasaulį virtualioje erdvėje. GIS yra naudojama įvairiose srityse: planuojant teritorijas, nekilnojamojo turto registrui, transporto logistikai, rinkimo rezultatų statistikai ir daugelyje kitų. Lektoriaus duomenimis, Anykščiai yra vienas iš tų miestų, kuris turi daugiausiai šalies gyventojų, besirenkančių Anykščius kaip antruosius savo namus“. Be kitų žemėlapių mokiniams buvo parodytas pasakų ir sakmių veikėjų žemėlapis, pagal jį Anykščiai yra raganų ir velnių kraštas. Paskaitos metu mokiniai buvo įtraukti į diskusiją, vyko viktorina, kurios nugalėtojai buvo apdovanoti  „maps.lt“ marškinėliais. Kitas „akademikų“ susitikimas numatomas gruodžio 1 dieną Koplyčioje.

Tema info rašo

Lapkričio 20 d. pavakare Anykščiuose vyko valdžios perėmimo įteisinimas. Viskas vyko už užrakintų durų. Kviestiniai susirinko iki 16 val., po to vidun patekti buvo sunku. Maloniai besišypsančios durininkės griežtumas neatitiko jos veido išraiškos. Plačiau

Edukacinė išvyka ,, Diena Vilniuje su vokiečių kalba“

Jau keletą metų tęsiasi regioninis Zarasų Ąžuolo gimnazijos gimnazistų ir Anykščių Jono Biliūno gimnazijos IIIb klasės gimnazistų  mainų projektas ,, Bendraujame vokiškai“ . Kasmet vyksta abiejų gimnazijų gimnazistų susitikimai. Dalijamės patirtimi ir idėjomis, organizuojame bendrus renginius. Lankėmės Zarasuose, grožėjomės apylinkėmis ir dalyvavome orientacinėse varžybose, kurias organizavo mūsų draugai zarasiškiai.

Skaityti daugiau...

Kalba.lt

Lapkričio 17d. gimnazijoje lankėsi  Kalba. lt atstovė. Užsiėmime dalyvavo III – IV  kl. mokiniai. Edukacinės rinkos lyderis „Kalba.Lt“ jau 22 metus sėkmingai organizuoja užsienio kalbų kursus Lietuvoje ir užsienyje suaugusiems, vaikams, įmonių vadovams ir darbuotojams, konsultuoja abiturientus studijų užsienyje klausimais, padeda pasiruošti brandos egzaminams ir teikia kitas su užsienio kalbomis susijusias paslaugas. Taip pat kiekvienais metais rengia  stovyklas vaikams ir paaugliams Lietuvoje ir užsienyje. Ši bendrovė suteikė visą reikalingą pagalbą stojant. Padeda užpildyti stojimo  dokumentus. Daugiau informacijos http://www.kalba.lt/studijos-uzsienyje/

Kur mus rasti

Monday the 30th. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©