ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Praėjusį penktadienį, gegužės 22 dieną, Panevėžio kultūros centro Bendruomenių rūmuose vyko baigiamoji Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis" paroda ir laureatų apdovanojimas. Anykščiams parodoje atstovavo Dalios Bernotaitės-Janušienės vadovaujamo audimo būrelio audėjėlės. Plačiau

Gegužės 19 d. Seime vyko jau ketverius metus Seimo narės Agnės Bilotaitės globojama Seimo simuliacija, kuriai pirmininkavo Irena Degutienė. Jau antrus metus šį renginį organizuoja Lietuvos mokinių parlamentas (LMP). Simuliacijos metu frakcijų nariai, moksleiviai, sprendžia aktualias problemas, susijusias su Lietuvos jaunimu. Šie metai taip pat ne išimtis - nagrinėta aukštojo mokslo finansavimo tema „Kiek už savo ateitį mokėsi tu?“

Skaityti daugiau...

Gegužės 12 d. – birželio 12 d. šalies teritorinėse darbo biržose vyksta atvirų durų dienos moksleiviams. Moksleiviai informaciniuose renginiuose  supažindinami su darbo rinkos situacija ir jos aktualijomis, įsidarbinimo ir užimtumo galimybėmis, aptariamos profesijos pasirinkimo ir karjeros planavimo temos, taip pat konsultuojami individualiai.

2014 m. birželio 5 d.  14 val. kviečiame Jūsų mokyklos moksleivius dalyvauti Utenos TDB Anykščių skyriuje vyksiančiame renginyje “Pokalbis su darbdaviu- sėkmės paslaptys“.

Š.m. gegužės 13d. 18val. aštuoni gimnazistai kartu su geografijos, chemijos, matematikos ir istorijos mokytojomis buriavomės prie upės, trečiajame kilometre. Neišsigandę vėsoko oro ir daugybės uodų, laukėme Remigijaus Karpuškos - Lietuvos Gamtos Fondo atstovo. Netrukus atvykęs lauktasis svečias skaitė paskaitą apie šikšnosparnius. Buvo įdomu - vakarojome iki pat vėlumos, kol pradėjo temti. Sužinojome daug įdomybių apie šiuos žinduolius: kaip ir kuo jie maitinasi, kur gyvena, kokių šikšnosparnių rūšių įvairovių yra Lietuvoje ir visame pasaulyje. Turėjome puikią progą susipažinti su specialiais inkilais šikšnosparniams. Gavome įdomią užduotį - nieko nelaukę vaikinai kibo į darbą ir puolė gilyn į mišką iškelti į medžius naujų namų šiems keistiems padarėliams. Manau, ši paskaita buvo labai šauni ir naudinga. Džiaugiuosi, jog taip prasmingai praleidau penktadienio vakarą. 

Dominyka Jasiukonytė 1bg