ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Gruodžio 13 d. dešimtyje Lietuvos miestų 500 mokinių (100 komadų: 50 – 5-8 kl. Ir 50 – 9-12 kl.) vienu metu susirungė protų kovose. Mūsų gimnaziją Utenoje atstovavo komanda ,,Verkia litas“: Gabrielė Čypaitė, Kamilė Laskauskaitė, Gendrė Trofimovaitė, Algirdas Kalinovas ir Tomas Mažvila. Kartu su mūsų gimnazistais rungtyniavo dar 4 komandos iš Utenos Dauniškio, Visagino Verdenės, Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijų bei Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro.

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...

Režisierius- Arvydas Navalinskas
Dailininkė - Dalia Gilienė
Muzikinis apipavidalinimas - Stanislovas Aglinskas

Veikėjai:

Stasys, banko tarnautojas - Algirdas Kalinovas, 
Ona, jo motina - Ina Gailiūnienė,
Jurgis, jo tėvas - Rolandas Jurkėnas,
Marytė, jų duktė - Ieva Merkevičiūtė,
Genė, jų tarnaitė - Eglė Nefaitė,
Petras Jonikas, Stasio draugas - Tomas Mažvila,
Stasė, Stasio sužadėtinė - Gabija Šimkutė.

Komentuoti (0)

Gruodžio 4-5 dienomis mūsų gimnazijos komanda lankėsi į Molėtų rajono sodyboje, kur vyko kasmetinė "Renergos" ir "Mažojo Genijaus" organizuojama Kalėdinė viktorina, skirta žaliosios 2014 energetikos temai - "Kalnų tyrinėtojai".  Vasarą praleidę stovykloje Slovakijos kalnuose ir pasisėmę iš jų aukščio bei tvirtybės žinių  visi ir pristatėme savo paruoštus namų darbus.

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...

Keliaujant mokyklos koridoriais, trečiojo aukšto foje, kur kadaise buvo įsikūrusi “1 kūrinio galerija” , pamatysite jaukų kalėdinį kampelį.  Knygų lentyna su maloniomis smulkmenomis, švieselių pagražintos “sniego pusnys” palubėje, prasivėrusios knygos puslapiai virtę apsnigta eglute,  minkštasuoliai, kvepiantis hiacintas kalėdiniame vainike ir gitaros garsai kviečia prisėsti, pasibūti, neskubėti. Juk jau visai arti Kalėdos!

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...