Kalba.lt

Lapkričio 17d. gimnazijoje lankėsi  Kalba. lt atstovė. Užsiėmime dalyvavo III – IV  kl. mokiniai. Edukacinės rinkos lyderis „Kalba.Lt“ jau 22 metus sėkmingai organizuoja užsienio kalbų kursus Lietuvoje ir užsienyje suaugusiems, vaikams, įmonių vadovams ir darbuotojams, konsultuoja abiturientus studijų užsienyje klausimais, padeda pasiruošti brandos egzaminams ir teikia kitas su užsienio kalbomis susijusias paslaugas. Taip pat kiekvienais metais rengia  stovyklas vaikams ir paaugliams Lietuvoje ir užsienyje. Ši bendrovė suteikė visą reikalingą pagalbą stojant. Padeda užpildyti stojimo  dokumentus. Daugiau informacijos http://www.kalba.lt/studijos-uzsienyje/

Tylos minutei – prie paminklo „Laisvei“

Vyriausybės sprendimu Lietuvoje pirmadienį 13.00 val. (12.00 val. Paryžiaus laiku) skelbiama tylos minutė Prancūzijoje įvykusio teroro išpuolių aukoms pagerbti. 

Anykščių rajono savivaldybė reiškią gilią užuojautą dėl Prancūziją ištikusios tragedijos, griežtai smerkia teroro aktus ir ragina solidarizuotis su Prancūzija. Šiandien, lapkričio 16 d., 13 val., kviečia burtis tylos minutei prie paminklo „Laisvei“. Per užpuolikų atakas šešiose Paryžiaus vietose penktadienio vakarą žuvo beveik 130 žmonių, mažiausiai 180 buvo sužeisti, iš jų 80 yra kritinės būklės. Atsakomybę už atakas baruose, restoranuose, koncertų rūmuose ir netoli stadiono prisiėmė „Islamo valstybė“. Tai yra šiurpiausi išpuoliai Europoje nuo 2004 metais Madrido traukiniuose nugriaudėjusių sprogimų. Be to, tai yra tik ketvirtas kartas nuo Antrojo pasaulinio karo laikų, kai Prancūzijoje įvedama nepaprastoji padėtis.

Paris, nous sommes avec toi...

 (lt. Paryžiau, mes su tavimi)

Anykščių rajono savivaldybė

 

Tolerancijos diena

Švento Martyno diena

Lapkričio 11-oji Vokietijoje minima kaip Šv.Martyno diena. Legendos  byloja, kad senovės Romos karys, vardu Martynas, paaukojo savo gyvenimą vargšams. Jis liovėsi kariauti, pasikrikštijo, o vėliau tapo vyskupu. Tradiciškai Vokietijoje Šv. Martyno dieną sutemus gatvėmis traukia vaikų, rankose nešančių žibintus, eisenos. Priešakyje ant žirgo joja simbolinis Šv.Martynas.

Skaityti daugiau...

„Medijų ir informacinis raštingumas“

Rudens atostogų metu, spalio 27 d.,  projekto “Medijų ir informacinis raštingumas (MIR)” mokytojų komanda (G. Bužinskienė, D. Mažeikis, A. Sabaliauskaitė, Z. Mažvilienė, R. Miškinienė) dalyvavo jau antrojoje šio projekto konferencijoje Vilniuje, Ugdymo plėtotės centre (UPC). Projekto veiklos mūsų gimnazijoje įgauna pagreitį: įvairių dalykų mokytojai išbando šio projekto parengtas temas pamokose, rengia rekomendacijas bei dalyvauja apklausose. 

Skaityti daugiau...

Kur mus rasti

Monday the 8th. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©