Naujienos

Šv. Kalėdos suteikia mums kasmet besikartojančią, tačiau kasmet ir nepakartojamą galimybę ištarti vieni kitiems tuos žodžius, kurių nepasakėme per visus metus.

Nuoširdžiai linkiu bendros vilties –stiprinančios, artinančios. Po dieviškos vilties skleidžiama šviesa, kaip ir po saule, užtenka vietos kiekvienam, ir nė vienas neturėtų būti atstumtas. Ir gamta gręžiasi, grįžta į savo viltingąją pusę: ilgėja diena, daugėja šviesos. Tegu jos daugėja ne tik danguje, bet ir mūsų  žodžiuose, mintyse, sielose.

Sveikinu kiekvieną iš Jūsų ir linkiu jaukesnių artėjančių Naujųjų Metų. Linkiu dvasios ramybės, šilumos ir jaukumo namuose ir, žinoma, tikėjimo šalia esančiu žmogumi.

Direktorė Regina Drūsienė

 

Gruodžio 20 d., ypatinga mūsų, Jono Biliūno gimnazijos bendruomenės,

šventė – vardo  suteikimo gimnazijai 60 metų sukaktis.

                                Šventės programa

17.00   Meninė – publicistinė popietė „Metai pralėkė saulėti“

18.00   Gimnazijos bendruomenės spektaklis – Petro Vaičiūno komedija „Prisikėlimas“

Kviečiame pabūti kartu.

Direktorė Regina Drūsienė

Gruodžio 17 d. gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs Kalėdinis grindų riedulio turnyras. Dalyvavo penkios  I - IV gimnazijos klasių vaikinų  komandos. Buvo sužaista tarpusavyje  10 susitikimų. Sėkmė nusišypsojo „Persikų“ komandai (ketvirtokų gimnazistų komanda), kuri apgynė čempionų titulą. Antrąją vietą iškovojo  komanda „Pušynas 2,5 TD“ ( irgi ketvirtokų gimnazistų komanda), o trečioji vieta atiteko  jungtinei I gimnazijos klasių komandai  „ Džiumbrai“ . Varžybos buvo smagios, azartiškos, deja, žiūrovų didelio palaikymo dalyviai nesulaukė.

 Sveikiname varžybų nugalėtojus ir prizininkus, linkime jiems kuo daugiau startų ir pergalių.