ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Informuojame, kad UAB „Atliekų tvarkymo centras“ kovo 24 d. rinks sukauptas panaudotas nešiojamąsias baterijas (galvaninius elementus), akumuliatorius ir nebenaudojamą elektros bei elektroninę įrangą.

Jeigu šiuo metu turite susikaupusių atliekų, neškite, vežkite, sandėliuokite jas gimnazijos teritorijoje, prie šiukšlių dėžių.

 

Vakar j. Biliūno gimnazija sukvietė švęsti prancūziškų ir lietuviškų Užgavėnių ne tik mokinius, bet ir prancūzų kalbos besimokančių vaikų brolius, seses ir tėvus. 

Plačiau

Lietuvos sporto muziejus jau šeštus metus organizuoja respublikinį mokinių rašinių konkursą. Šiais metais rašinių tema buvo „Ar teisingai elgiuosi pasirinkdamas sportininko kelią?". Konkurse dalyvavo apie 60 mokinių iš įvairių Lietuvos rajonų. Smagu, kad laureatėmis tapo mūsų gimnazistės Vincenta Augustinavičiūtė ( I b klasė) ir Kristina Kazlauskaitė ( IV a ). Jas konsultavo lietuvių kalbos mokytoja V. Žalatkovienė.  Vasario 27 d. Kaune , Sporto muziejuje, vyko mokslinė – praktinė konferencija „Olimpinis judėjimas ir mokykla“. Į konferenciją buvo pakviestos ir mūsų gimnazijos mokinės bei jų mokytoja. Vertinimo komisija- žymūs Lietuvos sportininkai,     Kūno kultūros universiteto dėstytojai - apdovanojo  laureates taurėmis, medaliais ir padėkomis. „Smagu dalyvauti ir būti pripažintai, pergalė skatina ir toliau rašyti. Turime daug įvairių taurių (ypač Kristina už pergales slidinėjimo varžybose), bet pirmą kartą gavom taurę ir medalį už rašinį!“- džiaugėsi nugalėtojos.

Grupė gimnazijos moksleivių pavasarį pradėjo dalyvaudami  prof. Kazimiero Baršausko fizikos konkurse, kurį kasmet organizuoja KTU Fundamentaliųjų mokslų fakulteto Fizikos katedra. Moksleiviai buvo supažindinti su KTU gyvenimu ir stojimo sąlygomis. Po to dalyvavo uždavinių sprendimo konkurse ir stebėjo įdomius bandymus. Tuo tarpu mokytojai dalyvavo seminare. Nuotraukoje mokytojos Vidos rankose lietuviško LitSat-1(KTU) palydovo "brolis dvynys". Visi grįžome su gera nuotaika ir pilni įspūdžių. Lauksime konkurso rezultatų.