ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Adventas... Metas, kai vis dar tebetrumpėjančios dienos ir ilgos tamsios valandos prikelia sieloje glūdintį nerimą, drauge žadinamos tų, kuriuos mylėjome ir tebemylime, šviesų atminimą. Šiųmetis Adventas ragina prisiminti lygiai prieš dešimtmetį Anapilin išėjusio mokytojo Jono Juknevičiaus asmenybės, 

Skaityti daugiau...

Gruodžio 10 dieną vyko Gėtės Instituto ir partnerių Kalėdinė popietė, į kurią buvo pakviesta mūsų gimnazijos direktorė Regina Drūsienė ir projekte „ Integruotas vokiečių kalbos ir gamtos mokslų mokymas“ dalyvaujančios mokytojos Rasa Pilkienė ir Violeta Neniškienė. Popietėje dalyvavo, su artėjančiomis šventėmis sveikino ir sėkmingų ateinančių metų linkėjo Vokietijos Ambasados ambasadorės pavaduotojas p. Peter Ziegler. Gėtės Instituto vadovė Johana M. Keller pasidžiaugė praeinančių metų rezultatais ir dėkojo mokykloms, dalyvaujančioms Insituto organizuojamuose ir remiamuose projektuose. Ankstyvojo vokiečių kalbos mokymo projektų organizatorė Laura Frolovaitė – Prušinskienė pristatė sėkmingai vykdomus ankstyvojo kalbos mokymo projektus. Popietę praskaidrino ištraukos iš miuziklo „ Jeder ist anders“ („ Mes visi skirtingi. Miuziklas vaikams su kiškiu Hansu“), kurį pademonstravo  Hermano Zudermano gimnazijos mokiniai. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę dalyvauti šiame nuostabiame renginyje.

 

Gruodžio 13 d. dešimtyje Lietuvos miestų 500 mokinių (100 komadų: 50 – 5-8 kl. Ir 50 – 9-12 kl.) vienu metu susirungė protų kovose. Mūsų gimnaziją Utenoje atstovavo komanda ,,Verkia litas“: Gabrielė Čypaitė, Kamilė Laskauskaitė, Gendrė Trofimovaitė, Algirdas Kalinovas ir Tomas Mažvila. Kartu su mūsų gimnazistais rungtyniavo dar 4 komandos iš Utenos Dauniškio, Visagino Verdenės, Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijų bei Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro.

Skaityti daugiau...

Režisierius- Arvydas Navalinskas
Dailininkė - Dalia Gilienė
Muzikinis apipavidalinimas - Stanislovas Aglinskas

Veikėjai:

Stasys, banko tarnautojas - Algirdas Kalinovas, 
Ona, jo motina - Ina Gailiūnienė,
Jurgis, jo tėvas - Rolandas Jurkėnas,
Marytė, jų duktė - Ieva Merkevičiūtė,
Genė, jų tarnaitė - Eglė Nefaitė,
Petras Jonikas, Stasio draugas - Tomas Mažvila,
Stasė, Stasio sužadėtinė - Gabija Šimkutė.