Be Patyčių

Respublikinė prancūzų kalbos olimpiada

Kovo 4-5 d. mūsų  gimnazijoje įvyko  Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada.  Olimpiados iniciatorius Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. O ją  organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Prancūzų institutas, Prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacija  bei  Anykščių Jono Biliūno gimnazija.  

Skaityti daugiau...

Tradicinis krepšinio turnyras

Kovo 5 dieną, šeštadienį, mūsų gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs  trijų rajonų krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šiais metais turnyras vyko  namuose.
Be mūsų gimnazijos vaikinų ir merginų krepšinio komandų turnyre dalyvavo Molėtų sporto centro ir Širvintų Adolfo Petrulio gimnazijos komandos. Komandų sudėtis –10 merginų ir 10 vaikinų.

Skaityti daugiau...

XX abiturientų laidos Šimtadienio šventė

Vasario 26 dieną mūsų gimnazijos abiturientai šventė Šimtadienį. Vienas gražiausių, jaunatviškiausių ir linksmiausių renginių prasidėjo  tradicine abiturientų daina, po kurios gimnazijos direktorė Regina Drūsienė  suskaičiavo, kiek  pamokų, valandų, minučių, sekundžių liko iki brandos egzaminų sesijos pradžios. Tėveliai taip pat tarė sveikinimo žodį. Jie  apgailestavo, kad taip greitai bėga laikas, ragino vaikus  didžiuotis savo  gimnazija, nepamiršti jos. Abiturientų auklėtojos pristatė šmaikštų „auklifų koliažą pagal populiarąją XX a. liaudies kūrybą“. Savo auklėtiniams jos  priminė taip greitai prabėgusias mokyklines dienas ir linkėjo ateityje pagerinti Lietuvos demografinę padėtį, pažadėdamos net atsiųsti ,,pampersų‘‘. Tarsi pratęsdami šią temą, abiturientai visiems dovanojo spektaklį apie meilės evoliuciją nuo Romeo ir Džuljetos laikų iki šių dienų (režisierius Arvydas Navalinskas).  Po spektaklio  prasidėjo nuotaikinga apdovanojimų ceremonija,  kuriai vadovavo trečiokai, būsimieji gimnazijos šeimininkai. Pavirtę Hogvartso burtų mokyklos auklėtiniais, jie iš didelio būrio abiturientų išrinko ir apdovanojo Metų aktorių, Metų šokėją, dainininką... Visi nominantai buvo sutikti audringais aplodismentais. Kai visos nominacijos buvo išdalintos, ketvirtokams buvo įteikti pusatestačiai, liudijantys, kad iki brandos atestatų įteikimo ceremonijos liko labai nedaug. Kad ir kaip buvo linksma, šventė amžinai netrunka. Po Šimtadienio liko TIK, o gal NET 100 dienų. Linkime abiturientams jas praleisti prasmingai

 

Respublikinių olimpiadų lietus mūsų gimnazijoje

 kovo 4-5 d.d. prancūzų kalbos olimpiada

 kovo 10-12 d.d. biologijos olimpiada

Kur mus rasti

Thursday the 5th. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©