Mokslo šventė

 Rugsėjo 11 dieną grupė gimnazistų dalyvavo mokslo festivalio "Erdvėlaivis Žemė 2015" renginiuose Kauno technologijos universitete ir VII forte, kur turėjo galimybę dalyvauti įvairiose paskaitose, pabendrauti su dėstytojais ir studentais. Taip pat gimnazistai išbandė studentų sukurtus prietaisus, mechanizmus, programas. Renginiuose kartu dalyvavo Kino klubo operatoriai, todėl artimiausiu metu laukiame video reportažo apie renginį.

Buvę Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokiniai įtraukti į rinktinių biografijų žinyną

„Istoriją kuria žmonės“, – tokiu šūkiu besivadovaujanti leidykla Leidybos idėjų centras  išleido solidžią dvitomę knygą „Asmenybės. 1990–2015 m. Lietuvos pasiekimai“. Knygos leidėjai apibendrino per 25-erius Nepriklausomybės metus nueitą kelią ir surinko 2272 Lietuvą kūrusių, kuriančių, jos vardą garsinančių ir pasaulyje pripažintų asmenybių biografijas. Tai asmenybės, kilusios iš įvairių Lietuvos miestų, besimokiusios įvairiose mokyklose, studijavusios įvairiuose Lietuvos ir užsienio universitetuose.

Skaityti daugiau...

Biliūniečių nuotykiai Rukloje

Rugpjūčio 25-26 dienomis karinėje bazėje Rukloje II gimnazijos klasės mokiniai Kasparas ir Irma dalyvavo Lietuvos mokinių parlamento organizuotoje sukarintoje stovykloje „Vilkų pėdomis“ ir patyrė dvi dienas tikro kareiviško gyvenimo: rikiuotės, pratybos, taktikos ir kitų subtilybių mokymasis.

Skaityti daugiau...

Sveikinimai

Švietimo ir mokslo ministrės sveikinimas

LR Prezidentės sveikinimas

III klasių gimnazistų sąrašai

Skelbiami III klasių gimnazistų sąrašai:

Skaityti daugiau...

Kur mus rasti

Tuesday the 1st. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©