,,Kalbų labirintu“ į Briuselį

Rugsėjo mėnesį pergalingai įveikę „Kalbų labirinto“ protų kovas, mūsų gimnazijos komanda (IIf klasės mokiniai Gustė Banytė, Urtė Jovaišaitė, Konradas Mikalauskas, Agnė Magylaitė, Paula Zlatkutė, Goda Žemaitytė ir mokytoja Almyra Sabaliauskaitė)  lapkričio 30 – gruodžio 2 d. lankėsi  Europos Parlamente Briuselyje. Tai Europos Parlamento nario Algirdo Saudargo pagrindinis prizas Protų kovų nugalėtojams.

Skaityti daugiau...

Protų kovų finale - III vieta

Mūsų gimnazijos komanda ,,Pakalu Papito“ (Gabrielė Čypaitė, Vincenta Augustinavičiūtė, Marija Veršulytė, Aistė Širvinskaitė, Miglė Šulskutė, Vesta Pakalnytė ir Paulius Raškevičius), laimėjusi atrankinį turą savo mokykloje, dalyvavoProtų kovų finaliniame renginyje Lietuvos vaikų ir jaunimo centre projekto „2015 Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“, skirto Europos metams vystymuisi paminėti.

 

Skaityti daugiau...

„Karlagas ’15“ 70 – osioms tremties į Kazachstaną metinėms paminėti

Gruodžio 2 dieną gimnazijos aktų salėje vyko pilietiškumo pamoka – susitikimas su ekspedicijos į lietuvių tremties ir įkalinimo vietas Kazachstano stepėse dalyviais .  Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas su  ekspedicijos bendražygiais  mokiniams  papasakojo apie ekspedicijos tikslus, aplankytas lietuvių tremties vietas, sutvarkytas tremtinių kapines, susitikimus su ten gyvenančiais lietuviais. Mokiniai nebuvo vien pasyvūs klausytojai. Jie turėjo galimybę patikrinti savo istorijos žinias, o už teisingus atsakymus gavo dovanų – leidinių apie ekspediciją, knygų. Mokiniai klausinėjo ekspedicijos vadovą Paulių Saudargą apie galimybes  patekti į panašias ekspedicijas. Esame dėkingi gimnazijos bendruomenės nariui Sergejui Jovaišai, pakvietusiam Ekspedicijos dalyvius į mūsų gimnaziją.

 

 

Kvietimas

Į  JONO BILIŪNO GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS TEATRO KALĖDINĮ LABDAROS SPEKTAKLĮ

„PO VIENU STOGU“

PAGAL MIŠELIO FERMO KOMEDIJĄ „DURYS PYŠKA“

Režisierius – Arvydas Navalinskas
Dailininkė – Dalia Gilienė
Muzika – Stanislovas Aglinskas

Vaidina: 
TĖVAS – Rolandas Jurkėnas
MOTINA – Dalia Gilienė
DOMINYKA – Gabija Šimkutė
DANIELĖ – Gabrielė Šinkūnaitė
FRANSUA – Algirdas Kalinovas
SENELĖ – Rasa Pilkienė
PINKI – Urtė Jovaišaitė
ARLENA – Ieva Merkevičiūtė
ŽORŽAS – Einius Pajarskas
SENELIUKAS – Algirdas Buterlevičius

RENGINIO VIETA: Jono Biliūno gimnazijos aktų salė
RENGINIO LAIKAS: 2015-12-08, 18 val.

Studijos Prancūzijoje

Trečiadienį  gimnazijoje viešėjo Prancūzų instituto Lietuvoje direktoriaus asistentė Giedrė Bernotaitė-Salfati, atsakinga už stipendijas ir studijas Prancūzijoje (Espace Campus France).

Viešnia papasakojo apie studijų sistemą Prancūzijoje. Šioje šalyje teikiamos kokybiškos studijos, vilioja studijų programų gausa, vykdomi moksliniai tyrimai ir inovacijos, valstybinių ir privačių aukštojo mokslo įstaigų tinklas bei mokslinių tyrimų centrai pripažinti visame pasaulyje. Tai 4-ta šalis pasaulyje pagal studijuojančių joje užsieniečių skaičių. Studijos vyksta prancūzų kalba, bet vis dažniau galima rasti studijų programų ir anglų kalba.

Skaityti daugiau...

Kur mus rasti

Sunday the 14th. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©