ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Prisijunkite prie akcijos "60+ Žemės valanda". Užsiregistruokite, visi matys prisiregistravusios savivaldybės gyventojus.   http://www.zemesvalanda.lt/Prisijunk

Utenos jaunimo centro vadovė V.Jaruševičiūtė dešimtokams skaitė paskaitą apie tai , kaip apsispręsti ką studijuoti ir pasirinkti sau tinkamą profesiją. Svarbiausia, sakė lektorė, – atrasti save. Prieš pasirenkant studijas reikia sužinoti kuo daugiau informacijos apie jas, kad paskui netektų gailėtis dėl savo pasirinkimo. Todėl reikia gerai viską apgalvoti ir sprendimą priimti pačiam.Išgirdome, kad ateityje darbo rinkoje bus reikalingi programuotojai, nanotechnologai, gydytojai, odontologai, inžinieriai. Mažiausiai paklausios yra teisininkų, advokatų, ekonomistų specialybės. Sužinojome, kad ateityje gali atsirasti įdomių profesijų. Matėme trumpą filmuką apie dviejų jaunuolių gyvenimą. Atidžiausiems klausytojams, gebėjusiems atsakyti į klausimus apie tai, ką girdėjo, lektorė įteikė prizus.

Kovo 24-30 dienomis penktą kartą startuos iniciatyva „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, skirta sutelkti visuomenę patyčių problemos sprendimui. Nuoširdžiai dėkojame, kad palaikote iniciatyvą ir aktyviai dalyvaujate.  

Mūsų gimnazija prisijungia prie šios akcijos ir vykdys šiuos renginius:

  • -Susitikimas su Anykščių policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininku Valdu Palioniu.
  • -Susitikimai su Anykščių policijos komisariato Prevencijos poskyrio specialiste Lina Strazdiene.
  • -Klasių valandėlės patyčių tema- ,,Jeigu susidūrei su elektroninėmis patyčiomis-ką daryti?“
  • -Mokinių dalyvavimas mokymuose apie elektronines patyčias: ,,Patyčios turi ir gali liautis. Jaunų žmonių vaidmuo stabdant elektronines patyčias“. Informacijos sklaida-Apskritojo stalo diskusija.

„Vaikų linija“ paruošė informacinės medžiagos elektroninių patyčių tema:

- Lankstinukas vaikams apie elektronines patyčias: (http://www.bepatyciu.lt/static/cms_page_media/192/Lankstukas%20vaiku.pdf);- Lankstinukas tėvams apie elektronines patyčias: (http://www.bepatyciu.lt/static/cms_page_media/192/Lankstinukas%20tevams.pdf);- Lankstinukas mokytojams apie elektronines patyčias: (http://www.bepatyciu.lt/static/cms_page_media/192/Lankstinukas%20pedagogams.pdf);

 

Dalyvaukite konkurse.