ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Lapkričio 24 - 28 dienomis Lietuvoje vyko Nacionalinė Karjeros savaitė, remiama Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės.  Jono Biliūno gimnazijos mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su įvairių profesijų atstovais. Lapkričio 24 dieną gimnazijoje lankėsi UAB Tamro vaistų platintojo Lietuvoje bei Benu vaistinės personalo vadovė Rasa Slauskienė, kuri pasidalino savo sėkmės istorija ir karjeros galimybėmis.

 

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...

Lapkričio 22 d. mūsų gimnazijos "Kino klubas" buvo pakviesti pristatyti savo veiklą LITEXPO parodų centre vykusioje 4-oje parodoje "Mokykla be sienų". "Kino klubą" atstovavo dvyliktokai: Rimgailė, Gabrielė, Jokūbas ir jau studentai: Paulius, Elena, Arijus. 

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...

„Tapatybės vagystės: prevencija per švietimą“ projekto vykdytojai iš Lietuvos vartotojų instituto lapkričio 25 dienos popietę lankėsi mūsų gimnazijoje. Aktų salėje jų laukė  I – II klasių mokiniai , pasiruošę ne tik klausyti, bet ir svarbiausias žinias užsirašyti ant iš popieriaus iškirpto delno.

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...

Pernai  startavusi rinkimų stebėsenos iniciatyva "Žinau, ką renku" ieško norinčių prisijungti aktyvių ir pilietiškų jaunų žmonių visoje Lietuvoje. Veiklą artėjant savivaldos rinkimams vykdysime paskirstę į tris grupes (partnerystės, komunikacijos ir IT). Prisegame visų grupių trumpus aprašymus. Norinčius prisijungti, kviečiame iki lapkričio 27 d. užpildyti regsitracijos anketą: bit.ly/tapkZKR 

 

 

Komentuoti (0)