π=3,14159265358…

Šių metų kovo 14 dieną, kuri visiems matematikams (ir ne tik) kuo puikiausiai žinoma kaip π (pi) diena, Jono Biliūno gimnazijoje per trečią pamoką vyko pirmų gimnazijos klasių matematinės varžytuvės. Jose dalyvavo po vieną 6 žmonių komandą iš kiekvienos I-os gimnazijos klasės. Renginį vedė II-os gimnazijos klasės mokiniai Gabrielė ir Matas, o komisijoje buvo direktorės pavaduotoja Zita Mažvilienė, I-ų klasių kuratorė Dalia Pupštienė ir IV-okas Tomas Mažvila. Be dalyvių, vedėjų ir komisijos salėje susirinko nemažas būrys pirmokų, atėjusių palaikyti savo bendraklasių.

Skaityti daugiau...

Konkursas

Kovo 14 d. Gėtės institute vyko respublikinio konkurso  „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“ finalas. Šis konkursas skirtas besimokantiems vokiečių kalbos ir mėgstantiems tiksliuosius mokslus. Vienu iš devynių šalies finalo laimėtojų tapo mūsų gimnazijos Ie klasės  mokinys  Šarūnas Grigonis. Jis autoritetingai komisijai pristatė savo gamtamokslinį tyrimą  „Mikroorganizmų stebėjimas gėlame vandens telkinyje“ ir laimėjo puikų prizą - dviejų savaičių kalbos kursus Druskininkuose. Sveikiname Šarūną ir džiaugiamės jo laimėjimu.

Tinklininkų pergalė

Kovo 10 dieną Antano Vienuolio progimnazijoje vyko draugiškas rajono mokyklų tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Komandos sudėtis mišri – 4 vaikinai ir 4 merginos, 8-9 klasių mokiniai. Mūsų gimnazijai atstovavo  Paulius Januškevičius, Gediminas Dubauskas, Karolis Ramoška, Karolis Varnas, Domantė Rimkutė , Kamilė Kvietkauskaitė, Rimgailė Audenytė, Marija Adamonytė. Pirmosiose rungtynėse biliūniečiai susitiko su A, Baranausko pagrindinės mokyklos komanda ir nugalėjo rezultatu 2:0. Finalinėje kovoje teko žaisti su šeimininkų  A. Vienuolio progimnazijos komanda, kuri taip pat buvo nugalėta rezultatu 2:0. Biliūniečiai  tapo šio turnyro nugalėtojais. Antrąja vieta džiaugėsi A. Vienuolio progimnazijos komanda. Treti liko baranauskiečiai. Džiaugiamės gražia jaunųjų tinklininkų pergale, ir lauksime naujų startų bei pergalių.

Bilietas į Nacionalinį konkurso finalą

Kovo 10 d. dešimtyje Lietuvos regionų centrų vyko antrasis edukacinio konkurso –protų mūšio „Kartu mes Lietuva“ etapas. Mūsų gimnazijos komanda (mokiniai Deimantė Bubulytė, Aistė Širvinskaitė, Mindaugas Stankevičius, Kasparas Zulonas, mama Daiva Stankevičienė ir mokytoja Jūratė Musteikienė) dalyvavo žaidime Utenos regioniniame profesinio  mokymo centre.  Antrajame etape Utenoje dalyvavo 6 komandos. Vyko penki žaidimo turai po 10 klausimų. Visuose turuose pirmavo mūsų komanda, todėl ir susumavus rezultatus nebuvo abejonių, kad nugalėtojais tapsime mes. Balandžio 8 d. mūsų gimnazijos komanda dalyvaus Nacionaliniame finale ir varžysis dėl pagrindinio konkurso prizo – kelionės po Lietuvą. Palinkėkime sėkmės, įdomių klausimų ir pažinimo džiaugsmo!

Konferencija „Saugau lietuvišką žodį“

Kovo 9-ąją mūsų gimnazijoje vyko gimtosios kalbos konferencija „Saugau lietuvišką žodį“. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimus skaitė prof. habil. dr. Danguolė Mikulėnienė, LKI direktoriaus pavaduotoja mokslo reikalams, tarmių tyrinėtoja Violeta Meiliūnaitė, rašytojas Rimantas Vanagas. Savo pirmuosius mokslinius tyrinėjimus pateikė ir gimnazistai: Aistė Bekintytė ir Šarūnas Grigonis (Ie) kalbėjo apie garsiausius iš Anykščių krašto kilusius kalbininkus, I ir II gimnazijos klasių mokinių bei mokytojų vardyną tyrinėjo Laura Dundulytė ir Urtė Stankaitytė (IIf),

Skaityti daugiau...

Kur mus rasti

Saturday the 30th. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©