ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Gruodžio 9 dieną grupė gimnazistų, lydimi technologijos mokytojos Genovaitės Tumienės ir karjeros koordinatorės Karolinos Pržialgauskytės, išvyko į  Utenos trikotažo įmonę ir Utenos kolegiją. Gimnazistai susipažino su trikotažo gamyba bei eksportavimu nuo siūlų suvijimo iki medžiagų siuvimo bei išrūšiavimo pardavimui. Mokiniai įsitikino, kad šioje įmonėje dirba įvairių specialybių atstovai. Įmonės personalo vadovė teigė, kad įmonė mielai kviečia mokinius, baigusius mokyklą bei studentus iš Utenos, dirbti šioje įmonėje. Utenos kolegijoje mokiniai susipažino su medicinos  bei verslo ir technologijų fakultetais. Aplankė aplinkos inžinerijos, sveikatos priežiūros ir reabilitacijos katedras ir įsitikino, kad kolegija turi ne tik gerų specialistų, bet ir naujausią mokymui skirtą įrangą. Kelionė buvo įsiminta ir naudinga kiekvienam mokiniui. Gimnazistai džiaugėsi svetingu priėmimu bei atsakymais į jiems rūpimus klausimus dėl ateities profesijų.

 

Komentuoti (0)

 Lapkričio 28 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko 29-asis Lietuvos mokinių kino festivalis „REC 2014“. Šių metų festivalis buvo skirtas Teatro metams, mokiniai kūrė darbus tema „Mano mokyklos teatras“. 

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...

Laureatės diplomą Lidijai Koleinikovaitei įteikia Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkas Jonas Staselis. Plačiau

Komentuoti (0)

Antradienį gimnazijoje vyko rusų kalbos meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo Ernesta Bernatonytė. Ją konkursui ruošė mokytoja Almyra Sabaliauskaitė. Justas Šidiškis, Ieva Šaltenytė, Kornelija Urbonaitė, Paulius Raškevičius, Austėja Šmigelskaitė, Iveta Elementaitė - mokytojos Stanislavos Makauskienės mokiniai. Gimnazistai skaitė A. Puškino, I. Krylovo, M. Cvetajevos, S. Michalkovo eiles ir prozą. Visi skaitovai dalyvaus rajono rusų kalbos meninio skaitymo konkurse. Tad linkime jiems sėkmės!

Komentuoti (0)