Mobilioji bioklasė

„Mobilioji bioklasė“ – tai pirmoji šalyje mobili laboratorija, kuri supažindina Lietuvos moksleivius su naujausiais gyvybės mokslų laimėjimais. Šį projektą įgyvendina Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“. Kovo 10 –ąją „Mobilioji bioklasė“ aplankė ir mūsų gimnaziją. 2 klasių gimnazistai ne tik galėjo išbandyti tikrus mokslinius prietaisus, bet ir patys atlikti modernius biomokslų eksperimentus, kurie, pavyzdžiui, atskleidžia, kas yra DNR ir kaip ji funkcionuoja.  Mokiniai tyrė, kuo užsikrėtusi tiriama erkė, susipažino su PGR, elektrofareze. Gimnazistai praleido įdomią popietę, dirbo kaip tikri laborantai! Edukacinę programą taip pat sudarė paskaitos, mokymai ir diskusijos. Gimnazistai galėjo išbandyti savo jėgas pipetavimo varžybose. Geriausiomis „pipetininkėmis“ išrinktos Goda Stepukaitė ir Paula Zlatkutė.

 

Džiugi žinia

 Iš Gėtės instituto projekto „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“ organizatorių atskriejo džiugi žinia -  Šarūnas Grigonis laimėjo ne antrą, o pirmą vietą. Prizas – 2 savaičių kalbos kursai Vokietijoje. Sveikiname Šarūną!

..

Mielieji,

Išaušęs šv. Velykų rytas tepripildo Jūsų širdis džiugesio,
vilties, troškimo gyventi gražiau, prasmingiau, atviriau.
Teateina pavasaris ir atgimimas į Jūsų mintis,
 bendravimą, siekius, svajones,
 o prisikėlimo žinia tegul teikia Jums stiprybės,
 kantrybės, tikėjimo ir dvasinių jėgų.

                                                                                   Direktorė Regina Drūsienė

Gimnazistai dalyvavo dr. J.P.Kazicko moksleivių kompiuterininkų baigiamajame forume

Kovo 19 dieną mūsų gimnazistai dalyvavo tradicinėse KTU kompiuterininkų forumo  varžybose, kur susirungė stipriausi Lietuvos programuotojai ir informacinių technologijų konkursų dalyviai.

KTU Informatikos fakultete (IF) šurmuliavo beveik 180 moksleivių, iš jų -100 programavimo konkurso dalyvių.

 Forumo metu moksleiviai dalyvavo programavimo ir  informacinių technologijų taikymo konkursuose.

Skaityti daugiau...

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2016“

Kovo 14-20 dienomis jau septintą kartą visoje Lietuvoje vyksta emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ inicijuojama „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2016“. Šiemet prie iniciatyvos prisijungė tūkstantis ugdymo įstaigų, nevyriausybinių, valstybinių ir verslo organizacijų, kurios savo veiklomis skatina tiek vaikus, tiek suaugusiuosius pastebėti patyčias, tinkamai į jas reaguoti ir bendromis jėgomis stabdyti patyčių plitimą.

Skaityti daugiau...

Kur mus rasti

Saturday the 30th. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©