ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Artėjant Kalėdoms keičiasi ne tik mūsų namai, bet ir širdys , mintys prisipildo gėrio, šventiškos nuotaikos, noro dovanoti, nustebinti ir likti nustebintam. Kiekvienas ruošiame kalėdines dovanėles, į kurias sudedame  ne tik idėjas, gabumus ir kruopštumą , bet ir jausmus.  Pakili nuotaika ir susikaupimas mūsų mokykloje  tvyrojo jau ilgą laiką, nes gimnazija ruošėsi dovanoti bei stebinti.

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...

Gruodžio 1-oji – pasaulinė AIDS diena minima nuo 1988m. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti, kad nebūtų naujų ŽIV užsikrėtimų, diskriminacijos,  naujų mirčių nuo AIDS. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, 2013 m. Lietuvoje užregistruota 177 naujų susirgimo ŽIV infekcija atvejų. Per visą ŽIV infekcijos registravimo laikotarpį (1988-2013 m.) Lietuvoje užregistruoti 2 237 ŽIV infekcijos atvejai, iš kurių 425 – moterims ir 1 812 – vyrams. Pernai 3 moksleiviai užsikrėtė ŽIV infekcija. 80 procentų ŽIV užsikrėtusių asmenų amžius – 20-39 m. Pasaulyje kasdien apie 7000 žmonių užsikrečia ŽIV infekcija. Lietuvoje kas ketvirtą dieną nustatomas ŽIV užsikrėtęs žmogus.

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...

Lapkričio 28 dieną  mūsų gimnazijoje apsilankė Lietuvos istorijos instituto direktorius, humanitarinių mokslų daktaras Rimantas Miknys. Paskaitoje dalyvavo III ir IV klasių mokiniai, kurie domisi istorija. Svečias pasidalino savo sukauptomis žiniomis, visai kitu kampu pažvelgė į Lietuvos praeitį bei rašytojo Jono Biliūno gyvenimą ir veiklą. Toks išskirtinis žvilgsnis į iš pirmo karto nuobodžiai atrodantį istorijos mokslą ir jo sąsajas su lietuvių literatūra labai sudomino šioje paskaitoje dalyvavusius gabius ir labai istorija besidominčius gimnazijos mokinius. Rimantas Miknys paskatino gimnazistus būti pilietiškais, domėtis istorija dėl savęs, o ne dėl būsimų egzaminų. Paskaitai  pasibaigus istorijos  mokytojas Gintaras Ražanskas  svečiui padovanojo savo  knygą apie Jono Biliūno gimnaziją.

Komentuoti (0)

Lapkričio 28 dieną mūsų gimnazijos merginų krepšinio grupė lankėsi Molėtuose, kur susitiko su Molėtų sporto centro bendraamžėmis. Varžybos buvo dramatiškos nuo pat pirmo kėlinio.  Merginos žaidė veržliai, atsakingai ir sėkmingai. Nė viena komanda nenorėjo nusileisti , ir kova taškas į tašką vyko iki pat ketvirto kėlinio vidurio.

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...