ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Lapkričio 24 d.( pirmadienį), 13.50 val., skaitykloje vyks  studijų užsienyje pristatymas. Dalyvauja tik  III ir IV klasių mokinai, iš anksto užsiregistravę per Tamo dienyną. 

Komentuoti (0)

     Informuojame, kad skelbiamas papildomas 9-10 klasių mokinių priėmimas į Neakivaizdines aktorių ir dailininkų mokyklas. Mokiniai gali registruotis iki 2014 m. gruodžio 31 d. Įžanginės sesijos numatytos 2015 m. sausio mėnesį.

Daugiau informacijos galima rasti www.lmnsc.lt/neakivaizdines mokyklos/dailininkų/aktorių mokykla.

 

Komentuoti (0)

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija kartu su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru, kitais socialiniais partneriais 2014 m. lapkričio 15-23 d. kviečia Jus, mokyklų ir vietos  bendruomenes dalyvauti Globalaus švietimo savaitės renginiuose, akcijose, konkursuose ir prisijungti prie Europs ir kitų šalių iniciatyvų, diskutuoti įvairiomis maisto saugumo, vystomojo bendradarbiavimo ir darnaus vystymosi temomis. Plačiau

Komentuoti (0)

Antradienį visi vairuojantys ar ateityje ketinantys vairuoti abiturientai dalyvavo  Saugaus eismo projekte. Mokiniai išklausė lektoriaus Dariaus Grinbergo  edukacinę paskaitą apie saugų ir efektyvų vairavimą. TopGear žurnalo vyr. redaktorius Karolis Judzentavičius  papasakojo ir filmuotoje medžiagoje parodė, kodėl  perkant naudotus automobilius, suremontuotus privačiuose garažuose, reikia gero meistro konsultacijos. Po paskaitos mokiniai gimnazijos kiemelyje apžiūrėjo eksponuojamą Frankenšteino projektą - sudaužytą automobilį - ir sužinojo jo istoriją.

 

Komentuoti (0)