Kalėdinė viktorina ,, Ateities mokslininkai” Kaišiadoryse

„Ateities mokslininkai“ – tai projektas, subūręs daugiau kaip 40 entuziastų iš 7 mokyklų. Jo organizatorius – bendrovė „Renerga“, kuri jau daugiau kaip dešimt metų organizuoja stovyklas bei šventines viktorinas ir taip skatina mokinius domėtis atsinaujinančia energetika. Kaip atrodytų Žemė, jeigu miesto gatvėse važinėtų vien tik elektromobiliai? Kaip iš medžio atliekų daromos granulės namams šildyti? Tai – ne VU profesoriaus straipsnių, o mokinių iš Anykščių, Kretingos ir Jonavos rajonų edukacinių filmukų temos. Gruodžio 10–11 d. beveik pusšimtis mokinių susibūrė projekto „Ateities mokslininkai“ renginyje ir inovatyviu būdu pristatė mūsų krašto išsaugojimo ateities kartoms idėjas bendraamžiams. Šiame projekte dalyvavo ir mūsų gimnazijos šeši mokiniai- Gendrė, Algirdas, Kornelija, Eglė, Dagnė, Darius- ir geografijos mokytoja Ina Gailiūnienė. Žiemos viktorinai sukurtas ir pristatytas edukacinis filmukas ,, Anykščiai- ateities kartoms”.Komanda  dalyvavo viktorinoje,  atsakinėjo į teorinius klausimus, susijusius su išradimais ir naujovėmis, bei atliko praktines užduotis. Mūsų komanda laimėjo I vietą. Džiaugiamės savo sėkme ir darbais. 

  

Apie meilę, draugystę, laimę....

Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje vyko paskaita ,,Meilė. Draugystė. Lytiškumas“ I klasių mokiniams.  Paskaitą vedė  Saulius Matulevičius- keturių vaikų tėtis, antropologas, verslo konsultantas, ISM dėstytojas.  Lektorius kalbėjo apie laimę, draugystę, meilę, bendravimą, vertybes gyvenime.  Paskaita buvo nuostabi. Ją mums dovanojo Ignalinos visuomenės sveikatos biuras. Susitikimą organizavo socialinė pedagogė Jolita Baltrūnaitė

 

Matematikos olimpiados prizininkai

Lapkričio 27-ąją dieną, penktadienį, dešimt Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokinių išvyko į Pasvalio krašto 17-ąją komandinę matematikos olimpiadą. Jie sudarė dvi komandas po penkis mokinius: 9-10 klasių jaunųjų komanda ir 11-12 klasių vyresniųjų komanda. Iš pradžių mokiniai klausėsi atidarymo koncerto ir po to sprendė sunkius matematinius uždavinius. Labiausiai pasisekė 9-10 klasių jaunųjų komandos nariams: Erikui Gintilui, Laurai Dundulytei, Konradui Mikalauskui, Mingailei Matijaškaitei ir Miglei Gindrėnaitei, užėmusiems II-ąją vietą

Susitikimas

Gruodžio 11d., gimnazijos bibliotekoje, vyko susitikimas su  buvusiu gimnazijos mokiniu Dominyku  Augučiu. Dominykas studijuoja Vilniaus universitete , tarptautinių santykių institute politikos mokslus .Susirinkusiems III – IV  kl. gimnazistams jis pristatė studijų galimybes, reikalavimus, paskatino rinktis studijuoti politikos mokslus.

Gimnazistų laimėjimai rusų kalbos meninio skaitymo konkurse

Gruodžio 11 d. Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje vyko ketvirtasis rajono rusų kalbos  meninio skaitymo konkursas.  Konkurse dalyvavo 29 įvairaus amžiaus mokiniai iš rajono bendrojo lavinimo mokyklų. Konkurso metu buvo atrinkti 5-6, 7-8, 9-10 ir 11-12 klasių geriausi skaitovai. Meninio skaitymo konkurso vertinimo komisija, vertindama skaitovus, atsižvelgė į pasirinkto kūrinio atitikimą skaitovo amžiui, skaitovo gebėjimą įtaigiu žodžiu, mintimi ir emocija veikti klausytojus,  skaitovo gebėjimą kalbėti aiškiai, garsiai, mokinio kalbos kultūros kokybę (tartį, kirčiavimą), skaitovo sceninę laikyseną. 9-10 klasių koncentre I vietą laimėjo IIf klasės mokinys Paulius Raškevičius (ruošė mokytoja Stanislava Makauskienė), II vietą – Ie klasės mokinė Miglė Gindrėnaitė (ruošė mokytoja Almyra Sabaliauskaitė) ir III vietą – IIf klasės mokinė Gabija Vinikaitė (ruošė mokytoja Stanislava Makauskienė). 11-12 klasių koncentre I vieta skirta IIIc klasės mokinei Gabijai Matijaškaitei (ruošė mokytoja Stanislava Makauskienė). Sveikiname nugalėtojus!

Kur mus rasti

Thursday the 11th. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©