ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

2015 m. balandžio 10 d. vyko  Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse, kurią inicijavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Mūsų gimnazijos 35 mokiniai apsilankė 17 Anykščių rajono įmonių. Dėkojame Tėveliams, aktyviai palaikiusiems šią iniciatyvą, pakvietusiems ne tik savo vaikus bet ir jų bendraklasius ar draugus.

Skaityti daugiau...

Šiandien senosios Anykščių gimnazijos vietoje esančiame Menų inkubatoriuje susitiko dvi gimnazijos laidos - 1945-ųjų pavasarį iš Anykščių pasklidusi Antroji Anykščių gimnazijos abiturientų laida, kurią į gyvenimą išleido auklėtoju dirbęs rašytojas Antanas Žukauskas-Vienuolis, ir 72-oji šiemet mokslus baigianti J.Biliūno gimnazijos laida. Plačiau

Kaip ir kiekvienais metais gimnazijoje minėjome rašytojo Jono Biliūno gimimo dieną. Šiemet balandžio 11 dieną iškiliajam anykštėnui sukanka 136-eri. Per pirmą pamoką gimnazijoje prie rašytojo bareljefo buvo uždegta žvakutė ir pamerkta baltų lelijų, kurias kūrėjas taip mėgo. If klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Dalia Andriuškevičiene ir direktorės pavaduotoja Zita Mažviliene ėjo prie Jono Biliūno kapo. Čia mokiniai giedojo gimnazijos himną ir skaitė garsųjį „Laimės žiburį“. Pagerbdami rašytojo atminimą gimnazistai uždegė žvakę ir papuošė kapą mėlynų katilėlių puokštele.   

Šiandien mokytojai su gimnazistais kalbėjosi apie rašytojo gyvenimą, skaitė jo kūrinius, laiškus, prisiminimus.

 

Pasaulinės Žemės dienos proga KTU Aplinkosaugos technologijos  katedra organizavo protų mūšį aplinkosaugos temomis  11-12 klasių mokiniams bei seminarą jų mokytojams ,,Aplinkosauga. Dabartis. Iššūkiai“ Šis renginys kvietė prisiminti, jog visi esame Žemės globėjai.  Nustebino neįprastas šventės dalyvio ,,mokestis“ – nebenaudojama smulki buitinė technika. Labiausiai pasistengusiųjų laukė specialūs prizai.

Skaityti daugiau...