ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Nuo pirmadienio, balandžio 20 d., LRT televizijos eteryje – trumpųjų laidų ciklas „Kam reikia ...?“, bandysiantis atsakyti į klausimus, su kuriais susiduria visi moksleiviai, jų tėvai ir mokytojai. Kam reikia matematikos ar chemijos? Kam mokytis tą istoriją? Ko vertas diplomas? Kaip kiekvieno iš mūsų gyvenimus paliečia vienas ar kitas dėstomas dalykas?  

Laidose „Kam reikia..?“ kalbės įvairių sričių profesionalai. Žiūrovai sužinos, kaip vienas ar kitas dalykas pritaikomas skirtingose profesinėse srityse. Pavyzdžiui, kaip matematikos žinias panaudoja automechanikai, o kaip analitikai, ką apie klaidas gyvenimo aprašyme mano darbdaviai ir kodėl svarbu gerai mokėti lietuvių kalbą.  

„Kam reikia..?“  – pirmadieniais ir antradieniais 18.10 val. per LRT televiziją. Laida kuriama kartu su Švietimo ir mokslo ministerija.

Vienas iš profesinio veiklinimą tikslų – leisti mokiniams realiai susipažinti su įvairiomis profesijomis, jas „pasimatuoti“. Įgyvendinant šį tikslą organizuojame mokinių pažintinius vizitus į įmones/įstaigas/organizacijas. Kiekvienoje organizacijoje yra skirtingas veiklos pobūdis, dirba daug profesionalių specialistų, pasiruošusių pasidalinti turima patirtimi.   

Skaityti daugiau...

 Lietuvos Respublikoje gyvenantys piliečiai nuo 16 metų privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, jeigu neturi galiojančio Lietuvos Respublikos piliečio paso arba jeigu teisės aktų nustatyta tvarka nepateikė dokumentų dėl asmens tapatybės kortelės ar paso išdavimo ar keitimo. Lietuvos Respublikoje gyvenantys piliečiai, kuriems sukako 16 metų, dokumentus dėl asmens tapatybės kortelės ar paso išdavimo turi pateikti teritorinei policijos įstaigai šio įstatymo 6 straipsnio 3 ir 4 dalyse nustatyta tvarka ne vėliau kaip per vieną mėnesį po to, kai sukako 16 metų.

Plačiau

Balandžio 10-11 dienomis Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko ,,Juventus“ krepšinio lygos finalinio šešeto kovos. Jame dalyvavo ir gimnazijos abiturientų komanda ,,Kaskadiorai“. Po aštuonis mėnesius vykusių lygos kovų (Utenos rajone varžybos prasidėjo rugsėjo mėnesį, kituose miestuose- sausio) stipriausios  penkių rajonų ir vieno miesto komandos susitiko finalinio šešeto varžybose išsiaiškinti, kuri komanda yra stipriausia ir kuriai atiteks pagrindinis lygos prizas-kelionė į Vokietiją.

Skaityti daugiau...