Egzaminams artėjant...

Balandžio 8 d. IV klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje ,, Egzaminų baimė. Kaip elgtis efektyviai ir sau naudingai kylant šiam jausmui?“. Paskaitą parengė ir su mokiniais bendravo Anykščių r. VšĮ Psichikos sveikatos centro medicinos psichologė Jolanta Antanina Dovidonienė. Ji kalbėjo apie tai, kas yra egzaminų baimė, nurodė egzaminų sėkmės ir nesėkmės veiksnius. Didelį dėmesį skyrė  pedagogo asmenybės svarbai mažinant egzaminų baimes ir  tėvų galimybėms  švelninant mokinių baimės raišką.

Skaityti daugiau...

Prancūzų kalbos ir meno šventėje Pasvalyje

Trečiadienį Jono Biliūno gimnazijos I ir II EMILE klasių atstovai kartu su prancūzų kalbos mokytoja Laima Juzėniene dalyvavo  Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos  surengtoje prancūzų kalbos ir meno šventėje „Sous le ciel de Paris“ („Po Paryžiaus dangum“). Įsibėgėjusios Frankofonijos dienos čia subūrė jaunuosius frankofonus iš Pasvalio Petro Vileišio, Pakruojo  „Atžalyno“ ir  Linkuvos gimnazijų bei kitų kaimyninių mokyklų. Skambėjo dainos bei eilės, atliekami šokama pagal prancūzišką muziką, rodomi mini spektakliai. Kaip ir dera, pagal prancūzų kalbos tradicijas, šventę vainikavo madų demonstravimas bei Prancūzijai būdingų užkandžių pristatymas ir jų degustavimas. Šventės dalyviai, mokiniai ir mokytojai buvo paskatinti ir apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.

Mokytoja Laima Juzėnienė

 

Biliūno dienos gimnazijoje

Balandžio 11 –oji mūsų rašytojo, lyrinės novelės meistro Jono Biliūno gimimo diena. Šiemet minime 137-ąsias žymiojo kūrėjo gimimo metines.

    Visą savaitę ( nuo balandžio 11 iki balandžio 15 d.) vyks tradicinės Biliūno dienos gimnazijoje.

    Pirmadienį (o4-11d.) I –ų klasių gimnazistai, kaip įprasta, prie rašytojo kapo dalyvaus literatūrinėje pamokoje, kurioje prisiminsime kūrėjo asmenybę ir pagerbsime jo atminimą.

    Penktadienį ( 04-15 d.) III – ų klasių gimnazistus aktorė Birutė Mar pakvies į monospektaklį „Jis ir Ji “  Jono Biliūno ir Julijos Janulaitytės – Biliūnienės laiškų motyvais.

    II – ų klasių gimnazistai literatūros pamokose nagrinės J.Biliūno poetinę kūrybą, kuri neretai lieka užmiršta.

     Abiturientai dalyvaus diskusijose „ Kas lemia žmogaus atidumą kitam?“

 

Gimnazijos ir šeimos šventė


Penktadienis Anykščių Jono Biliūno gimnazijos moksleiviams buvo ypatingas. Jau nuo pat ankstyvo ryto mokytojų akys džiaugėsi mėlynais mokyklos uniformos švarkais pasipuošusių gimnazistų šypsenomis, nekantriais žvilgsniais. Jų priežastis – jau tradicija tapusi gimnazijos šventė „Meilei. Šeimai. Lietuvai.“

Šią neeilinę dieną vyko sėkmės pamokos, kurių metu skirtingų profesijų biliūniečių tėvai pasakojo apie savo karjerą, dalijosi prisiminimais apie vaikystę bei mokyklą. Mokytojus pavadavo gausus būrys tėvelių: po dvi pamokas vedė chirurgas Rolandas Jurkėnas, verslininkas Darius Čypas, istorikas Gintaras Vaičiūnas, savivaldybės vyriausioji specialistė Audronė Pajarskienė ir kiti anykštėnai.

Skaityti daugiau...

Apie gimnazistą Gvidą

2016 m. kovo 19 dieną Vilniaus universiteto Orientalistikos centre įvyko Šeštasis japonų šnekamosios kalbos konkursas. Tai renginių, skirtų Japonijos ir Lietuvos diplomatinių santykių 25 metų sukakčiai paminėti, ciklo dalis. 

Konkurse dalyvavo moksleiviai ir studentai iš Anykščių, Kauno ir Vilniaus. Dalyviai buvo suskirstyti į dvi kalbos lygio grupes: pradedančiųjų ir pažengusiųjų. Plačiau

Kur mus rasti

Sunday the 1st. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©