ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Balandžio 10-11 dienomis Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko ,,Juventus“ krepšinio lygos finalinio šešeto kovos. Jame dalyvavo ir gimnazijos abiturientų komanda ,,Kaskadiorai“. Po aštuonis mėnesius vykusių lygos kovų (Utenos rajone varžybos prasidėjo rugsėjo mėnesį, kituose miestuose- sausio) stipriausios  penkių rajonų ir vieno miesto komandos susitiko finalinio šešeto varžybose išsiaiškinti, kuri komanda yra stipriausia ir kuriai atiteks pagrindinis lygos prizas-kelionė į Vokietiją.

Skaityti daugiau...

Balandžio 7 d. gimnazijoje svečiavosi buvusi mūsų mokinė, ES Regionų komiteto administratorė  Karina Suleimanova ir pristatė savo sėkmės istoriją ,,Back- To- School: mano kelias į ES“. I-III kl. gimnazistus ji supažindino su Regionų komiteto veikla bei papasakojo save.

Skaityti daugiau...

Kovo 25 d. šešiolika I-II gimnazijos klasių mokinių prisijungė prie respublikinio internetinio konkurso ,,Išmanioji Diena 2015“. Tai nemokamas antrus metus internete vykstantis konkursas, kurio metu užsiregistravę mokiniai atliko užduotis, susijusias su šešiais mokomaisiais dalykais - informacinėmis technologijomis, matematika, fizika, chemija, ekonomika bei biologija.

Skaityti daugiau...

2015 m. balandžio 10 d. vyko  Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse, kurią inicijavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Mūsų gimnazijos 35 mokiniai apsilankė 17 Anykščių rajono įmonių. Dėkojame Tėveliams, aktyviai palaikiusiems šią iniciatyvą, pakvietusiems ne tik savo vaikus bet ir jų bendraklasius ar draugus.

Skaityti daugiau...