Euroscola – galimybė aplankyti Europos Parlamentą Strasbūre

Spalio 13 d. gimnazijos IVf klasės komanda (Estera Asačiovaitė, Dagnė Baniūkštytė, Mingailė Beinorytė, Algirdas Kalinovas, Matas Miečius, Dovilė Navikaitė, Einius Pajarskas, Kotryna Steponėnaitė, Simona Stražinskaitė, Austėja Šmigelskaitė) dalyvavo Euroscolos konkurso finale Panevėžyje. Finale mokiniai turėjo parodyti savo mokyklos prisistatymą, kuris būtų įdomus, aiškus, trukti tik vieną minutę, atliekamas gyvai, nenaudojant IT. Prisistatymą vertino kitos dalyvaujančios komandos.

Skaityti daugiau...

Startuoja projektas „Pažink savivaldą“. Kviečiame registruotis!

Moksleivi, pabodo mokyklos suolas ir nori išbandyti save savivaldybininko kėdėje? Jei nebijai iššūkių ir rudens atostogų metu nori išmokti tai, ko nemoka nė vienas tavo bendraamžis, tuomet šis skelbimas kaip tik Tau! Lietuvos socialdemokratų sąjunga (LSDJS) kviečia 9 -12 klasių moksleivius, profesinio mokymo centrų moksleivius, kolegijų bei universitetų studentus dalyvauti projekte „Pažink savivaldą“! Projekto tikslas –  supažindinti jaunimą su savivaldybių darbuotojų darbu, sugriauti stereotipus apie savivaldybių administracijų darbą ir leisti jaunuoliams atlikti mero, savivaldybės administracijos direktoriaus, skyriaus vedėjo ar bet kurias kitas pareigas. Projekto metu dalyviai galės iš arti pamatyti savivaldybininkų kasdienybę, susidraugauti su savo miesto valdžios atstovais  bei atlikti įvairias užduotis! Iki Spalio 20 dienos (imtinai), visus susidomėjusius bei norinčius dalyvauti projekte, kviečiame registruotis užpildant šią registracijos formą: https://docs.google.com/forms/d/1rr01CzHSeRIWAA-AHJVopZFT0KuAzgSpDHEwB-ylMa4/viewform. Projekte dalyvauti atrinkti dalyviai bus informuoti registracijos metu nurodytais elektroniniais paštais.Daugiau informacijos: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu: +37068037137.

Kino kūrėjai - EDOX‘e

Anykščių koplyčioje spalio 2-4 dienomis vyko dokumentinio kino festivalis EDOX 2015. Šis tarptautinis kino festivalis Anykščiuose vyko jau septintą kartą. Festivalyje šalia užsienio ir lietuvių režisierių savo programą pateikė  ir mūsų gimnazijos „Kino klubo“ kūrėjai.

Skaityti daugiau...

Protų kovų konkursas

Spalio 20 d. 14 val. Aktų salėje vyks projekto "2015 Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“ Protų kovų konkursas.
Sudaryk komandą iš 7 narių ir sudalyvauk žaidime. Laimėjusi komanda dalyvaus Protų kovų finale, kuris vyks 2015 m. lapkričio 27 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje 
ir varžysis dėl pagrindinio prizo – kelionės į Tartu mokslo centrą "AHHAA“ (Estija).
Norėdami tinkamai pasirengti protų kovoms, galite naudoti tinklapius:
http://www.orangeprojects.lt/site/?page=10
http://www.pagalba.org/lt/titulinis.html
https://europa.eu/eyd2015/lt
http://www.jaunimoakademija.lt/uploads/pdf/Metodinis_vadovas_2014.pdf
http://www.jaunimoakademija.lt/uploads/KNYGOS/small_Knyga_Nuo-teorijos-iki-praktikos_mini4.pdf
http://www.technologijos.lt/n/rubrikos-archyvas

III klasių gimnazistams

Patvirtinta geriausių eilės sudarymo tvarka stojimui į universitetus ir kolegijas 2017m.

Kur mus rasti

Sunday the 29th. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©