ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Balandžio 12 d. jau dvyliktą kartą Vilniuje, šv. Kristoforo gimnazijoje, įvyko respublikinis moksleivių dainuojamosios poezijos konkursas. Kaip ir kasmet, taip ir šįmet susirinko daugiau nei keliasdešimt vyresniųjų klasių moksleivių, kuriančių ir atliekančių dainuojamąją poeziją, ieškančių ir besidalinančių savo atradimais, norinčių išbandyti savo jėgas ar tiesiog siekiančių perteikti tai, kuo yra gyvi. Labai džiugu, kad puikiai pasirodžiusios atrankiniame regioniniame ture Utenoje, mūsų merginos Deimantė Kavaliauskaitė (vokalas, gitara, fortepijonas) ir Mėta Gabrielė Pelegrimaitė ( fleita) buvo pakviestos į baigiamąjį konkurso etapą. Dalyvius vertino ir pastabomis dalinosi solidi komisija – aktorius ir bardas Gediminas Storpirštis, dainų kūrėjas bei atlikėjas Domantas Razauskas.

Skaityti daugiau...

Tarptautinė šokio diena, mūsų gimnazijoje buvo nepamiršta ir nuotaikingai paminėta balandžio 28-ąją. Jau nuo pat ryto mokinių dėmesį patraukė ne tik už lango šviečianti saulė, bet ir skambanti muzika – šokio pamokos vyko. Per pertraukas nuotaiką kėlė ir prisijungti šokti kvietė mokyklos linijinių šokių būrelio merginos, kurių vadovė šokių mokytoja Miglė Baltrušiūnė. Jos pademonstravo šokius, kuriuos šoks tarptautiniame linijinių šokių festivalyje „Draugystės tiltas“, birželio pradžioje. Iš viso merginos moka 13 skirtingų šokių, kuriuos šoks su kitais festivalio dalyviais Palangoje, Basanavičiaus gatvėje.

Kviečiame dalyvauti projekte „Misija Sibiras‘14”. Domėkimės savo valstybės praeitimi, tapkime stipriu valstybės pagrindu ir įrodykime, kad būti pilietišku yra nenuobodu, linksma ir prasminga. Pildykite anketą – www.misijasibiras.lt iki gegužės 12 d.

„Misija Sibiras“ tai jau devintus metus labdaros ir paramos fondo „Jauniems“ organizuojamas jaunimo pilietiškumą bei patriotiškumą ugdantis projektas. Nuo jo vykdymo pradžios lietuvių tremties ir įkalinimo vietose Sibire jau apsilankė dvylika jaunimo ekspedicijų, sutvarkiusių apie 100 lietuviškų kapinių ir susitikusių su ten gyvenančiais lietuviais.

Daugiau informacijos apie projektą - http://2014.misijasibiras.lt/apie-projekta . Ryžkitės Lietuvą sužavėsiančiam žygdarbiui, atraskite vietas, liudijančias Mūsų tautos ir valstybės stiprybę bei pagerbkite ir įamžinkite atminimą tų, kurie nesulaukė progos pasidžiaugti mūsų laisve.

Šiandien istoriją rašome mes!

Norintieji mokytis  pateikia prašymą (jei mokiniui dar nėra sukakę 17 metų, prašyme savo pritarimą patvirtina bent vienas iš   tėvų (globėjų, rūpintojų)).

 Prašymai priimami gimnazijos raštinėje. Dėl mokyklinės uniformos ir asmeninių spintelių rūbams informacija bus pateikta priimant prašymus.

 Prašymai:

I klasė

II klasė

III klasė

 

Pasibaigus šiems mokslo metams, nuo birželio 9 d. iki liepos 11 d. papildomai pateikia:

norintieji mokytis I klasėje – pagrindinio ugdymo programos (I dalies) pasiekimų pažymėjimą (kopiją);

norintieji mokytis II klasėje – mokymosi pasiekimų pažymėjimą, patvirtinantį 9 klasių baigimą pagal pagrindinio ugdymo programą (kopiją);

norintieji mokytis III klasėje – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą (kopiją). Individualų ugdymo planą suderinti su direktoriaus pavaduotoju ugdymui.

Visi mokiniai privalo pasitikrinti sveikatą iki rugsėjo 1d.