ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Į renginį bus pakviesti 28 moksleiviai, tiksliausiai atsakę į anketoje pateiktus klausimus. Užpildyti anketą galima iki 2014 m. gruodžio 10 d. (imtinai). Registracijos formą ir uţduotis rasite internete, adresu:

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...

Gimnazijos skaitykloje kviečiame pasigrožėti Kauno taikomosios dailės mokyklos mokinių darbais, kuriuos atvežė Alma Šmitaitė.  Į parodos atidarymą susirinkę mokiniai sužinojo, kad Kauno taikomosios dailės mokykloje galima įgyti interjero apipavidalintojo, kompiuterinės grafikos projektavimo operatoriaus, dailiųjų metalo ir tekstilės dirbinių gamintojo, fotografo, baldžiaus, dailiųjų keramikos dirbinių gamintojo, akmens apdirbėjo, logisto ekspeditoriaus profesijų. Viešnia pasakojo, kad šiuo metu mokykloje mokosi ne tik turintys vidurinį išsilavinimą, bet ir buvę aukštųjų mokyklų absolventai ir net vyresnio amžiaus žmonės. Mokykla aprūpina bendrabučiu, studentams apmokamos kelionės išlaidos į namus ir atgal. Pažangiems mokiniams  mokama stipendija.  Daugiau informacijos www.tdm.kaunas.lm.lt

 

Komentuoti (0)

Artėjant Kalėdoms keičiasi ne tik mūsų namai, bet ir širdys , mintys prisipildo gėrio, šventiškos nuotaikos, noro dovanoti, nustebinti ir likti nustebintam. Kiekvienas ruošiame kalėdines dovanėles, į kurias sudedame  ne tik idėjas, gabumus ir kruopštumą , bet ir jausmus.  Pakili nuotaika ir susikaupimas mūsų mokykloje  tvyrojo jau ilgą laiką, nes gimnazija ruošėsi dovanoti bei stebinti.

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...

Gruodžio 1-oji – pasaulinė AIDS diena minima nuo 1988m. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti, kad nebūtų naujų ŽIV užsikrėtimų, diskriminacijos,  naujų mirčių nuo AIDS. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, 2013 m. Lietuvoje užregistruota 177 naujų susirgimo ŽIV infekcija atvejų. Per visą ŽIV infekcijos registravimo laikotarpį (1988-2013 m.) Lietuvoje užregistruoti 2 237 ŽIV infekcijos atvejai, iš kurių 425 – moterims ir 1 812 – vyrams. Pernai 3 moksleiviai užsikrėtė ŽIV infekcija. 80 procentų ŽIV užsikrėtusių asmenų amžius – 20-39 m. Pasaulyje kasdien apie 7000 žmonių užsikrečia ŽIV infekcija. Lietuvoje kas ketvirtą dieną nustatomas ŽIV užsikrėtęs žmogus.

Komentuoti (0)

Skaityti daugiau...