Mes žinome, kodėl jau 25 metus esame laisvi

    Sausio 13 –ąją – Laisvės gynėjų dieną – prisijungėme prie  visuotinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Gimnazijos I aukšto  fojė dailės mokytoja Dalia Gilienė įrengė instaliaciją, simbolizuojančią atminimą ir pagarbą tiems, kurie kovojo už Lietuvos laisvę. Mokiniai su mokytojais kabinetuose gesino šviesas, uždegė atminimo  žvakeles ir kalbėjosi apie istorinę atmintį bei patriotiškumą, prisiminė ir pagerbė žuvusius bei nukentėjusius valstybės gynėjus. Mokiniai, lankantys šaulių būrelį, dalyvavo Šv. Mišiose žuvusiems už Tėvynę Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje. Valstybinės vėliavos pakėlimo ceremonijoje prie paminklo Laisvei Antano Baranausko aikštėje ir Istorinės atminties valandoje „Sausio 13–ąją prisimenant“  Kultūros centre dalyvavo ir Ib , IIf klasių gimnazistai.

Skaityti daugiau...

„Atmintis gyva, nes liudija“

7.45 -7.55 val. mokiniai su mokytojais susirenka į klases. Ties kiekvieno kabineto langu ( lango viduryje) pastatoma žvakė.
8.00 val. mokiniai kartu su mokytojais uždega žvakes. Kabinetuose 10 minučių gesinama šviesa.
8.00 – 8.10 val.  Jaunimo istorinės atminties bei patriotiškumo skatinimas, žuvusiųjų bei nukentėjusiųjų valstybės gynėjų prisiminimas ir pagerbimas.
11.00 val. Šv. Mišios žuvusiems už Tėvynę Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje. Dalyvauja Šaulių būrelį lankantys  mokiniai:

1.Roberta Liobytė, IVa kl.
2.Karolina Žilytė,  Ie kl.
3.Ainius Strazdas, IIIc kl.
4.Tadas Ališauskas, IVf kl.
5.Marija Latėnaitė, Id kl.
6.Urtė Mališauskaitė, IIf kl.
7.Monika Gvozdaitė, Ic kl.
8.Ieva Jasionytė, Ic kl.
9.Vakarė Tulušytė Ic kl.

12 val.  Valstybinės vėliavos pakėlimo ceremonija prie paminklo Laisvei Antano Baranausko aikštėje.
Dalyvauja Ib ir IIf klasių mokiniai ir kuratorės.
 12.30 val. Istorinės atminties valanda „ Sausio 13 –ąją prisimenant“  Kultūros centre.
Dalyvauja  Ib ir IIf klasių mokiniai ir kuratorės.

 

Laisvės gynėjų diena

Padėka

Mielieji, nuoširdžiai dėkojame visiems už moralinę ir materialinę paramą. Ačiū gimnazijos bendruomenei už aukas labdaros spektakliui (surinkti pinigai bus skirti gabiems gimnazijos mokiniams skatinti ir nelaimės ištiktiems paremti), ačiū mokytojams, parėmusiems gimnazijos kino klubo iniciatyvą „Kalėdinė arbata“, ačiū mokytojams ir mokiniams, parėmusiems sunkiai sergančio berniuko šeimą, ačiū Zofijai Gindrėnienei ir gydytojai Vaidai Klimkevičienei už dosnias aukas, ačiū visiems už „Knygų Kalėdas“.

Sveikiname visą gimnazijos bendruomenę šv. Kalėdų bei Naujųjų Metų proga ir linkime stiprybės, sveikatos Jums ir Jūsų patiems brangiausiems žmonėms.

 

Administracija

Kalėdinis krepšinio turnyras

Penktadienį, gruodžio 18 dieną, gimnazijoje vyko Kalėdinis 3x3 krepšinio turnyras. Vaikinų grupėje dalyvavo šešios , o merginų  - tik trys komandos. Merginų jėgos buvo panašios, o sėkmė lydėjo ,,Saulytės“  komandą (I. Bakučionytė , G. Laurinavičiūtė , M. Gvozdaitė). 

Skaityti daugiau...

Kur mus rasti

Saturday the 13th. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©