ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Ia klasės mokiniai  su mokytoja Neringa Augustinavičiene gegužės 7 d. Dabužių miške susitiko su pokario partizanu Jonu Kadžioniu. 

Buvęs partizanas mokiniams trumpai papasakojo Lietuvos pokario istoriją, atskleidė  partizaninio pasipriešinimo taktiką, deklamavo partizanų kūrybos eilėraščius. Mokiniai domėjosi partizanų buitimi, slaptaviečių įrengimu ir maskavimosi metodais. Iš autentiško bunkerio vaikinai išsėmė vandenį ir sutvarkė stovyklavietės teritoriją.

 

ERNESTA BERNATONYTĖ , IB klasės gimnazistė, dalyvavo respublikiniame etikos konkurse 9-10 klasių mokiniams ir tapo jo laureate. Konkursas vyko virtualioje erdvėje dviem etapais. Pirmame etape dalyvavo daugiau negu 300 moksleivių iš visos Lietuvos. Jie sprendė kryžiažodį, nagrinėjo moralines dilemas. 50 geriausių pateko į antrąjį turą, kur turėjo pagal filosofinių tekstų ištraukas kelti moralės klausimus, kurti paveikslėlį, rašyti rašinį. Šių metų konkurso tema – vartotojiškumas. Ernesta - viena iš 20 moksleivių, kurie tapo konkurso nugalėtojais. Ji buvo pakviesta į Tarptautinės Etikos dienos renginį Lietuvos Edukologijos universitete, apdovanota diplomu ir dovanėlėmis. Iš 20 geriausiųjų Ernesta Bernatonytė užėmė ketvirtą vietą. Jos rašinio ištrauka buvo cituojama apdovanojimo ceremonijos metu. Gimnazijos mokytojai, mokiniai ir laureatės tėvai didžiuojasi tokia išmintinga ir gabia mokine.

Regina Budreikaitė, etikos mokytoja.

 

Laisvės studijų centras š.m. birželio 11-13 d. rengia Vasaros mokyklą 11-12 klasių moksleiviams. Vasaros mokyklos metu dalyviai bus supažindinti su asmeninių tikslų, karjeros ir viešojo kalbėjimo temomis, susitiks su žymiais Lietuvos mokslo, kultūros, politikos ir verslo atstovais.

Plačiau

Gražų ir šiltą balandžio 30-osios rytą mes, Ib ir Ie klasių mokiniai, gimnazijoje laimėję nemokamą kelionę už labai gerą lankomumą, lydimi savo klasių auklėtojų, patraukėme Vilniaus link.  Ten, šalia prezidentūros esančioje S. Daukanto aikštėje, turėjome galimybę dalyvauti Lietuvos dešimtmečio Europos Sąjungoje proga rengiamoje akcijoje „Padovanok savo šypseną Europai!“.  

Skaityti daugiau...