ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Spalio 1 dieną, Jono Biliūno gimnazijos mokiniai, sukūrę virtualų gidą „Dviračių taku“, su IT mokytojomis Aldona Tylaite ir Zita Mažviliene išvyko į Barclays technologijų centrą, teikiantį tarptautinį finansinių paslaugų spektrą visam pasauliui. 

Skaityti daugiau...

Rugsėjo 20-oji ne visiems Jono Biliūno gimnazijos moksleiviams buvo įprasta diena. Ankstų šeštadienio rytą, apsimiegoję ir pavargę po darbų kupinos savaitės, keliolika 10-12 klasės moksleivių su mokytoja Aldona Tylaite išvyko į Naisius.

Skaityti daugiau...

Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokiniai Europos judėjimo savaitės MOVE WEEK bėgimo dieną paminėjo spalio 2 dieną 14 val. Gimnazistai susirinko sporto aikštyne ir visi linksmai nusiteikę patraukė link Laimės žiburio, bėgimo starto vietos.  Miško takeliais, apdainuotomis kalvelėmis, poetų aprašytais takais  driekėsi šiandieninė biliūniečių mylios trasa. Šalia pirmokų gimnazistų įveikti mylios atėjo geriausi gimnazijos slidininkai ir biatlonininkai, kurie tik antradienį puikiai startavo rajono mokyklų rudens krose.

Skaityti daugiau...

Direktorės įsakymas