Gimnazijos bibliotekoje

Naujais mokslo metais gimnazijos biblioteka kviečia aplankyti dvi leidinių parodas: 

"Ta pati kalba ir tie patys žmonės"-  paroda, skirta 2015 Etnografinių regionų metams paminėti. Joje galėsite susipažinti su Lietuvos etnografiniais regionais, tik tam regionui būdingais rūbais, autentiška kalbos tarme bei žodiniu paveldu, sodybų išdėstymo specifika, dailiųjų amatų bei tautodailės dirbiniais. "Etninės kultūros negalima atskirti nuo visos kultūros. Tai yra viena iš ryškiausių mūsų kultūros spalvų. Etninė kultūra kaip oras supa mus ir yra mumyse pačiuose. Mes jos nesuvokiam, kaip oro, kuriuo kvėpuojame" - teigia profesorius dr. Norbertas Vėlius.

Antroji paroda pristato Prancūzijos ambasados Lietuvoje ir Asociacijos BIBLIONEF dovanotą turtingą prancūziškų knygų kolekciją. Jūsų akį ir dėmesį patrauks puikios poligrafinės kokybės enciklopedijos, pasaulio politines ir ekonomines aktualijas populiariai pateikiantys žinynai, prancūziškų desertų knygos bei šiuolaikinės fotografijos albumas. 

Mokslo šventė

 Rugsėjo 11 dieną grupė gimnazistų dalyvavo mokslo festivalio "Erdvėlaivis Žemė 2015" renginiuose Kauno technologijos universitete ir VII forte, kur turėjo galimybę dalyvauti įvairiose paskaitose, pabendrauti su dėstytojais ir studentais. Taip pat gimnazistai išbandė studentų sukurtus prietaisus, mechanizmus, programas. Renginiuose kartu dalyvavo Kino klubo operatoriai, todėl artimiausiu metu laukiame video reportažo apie renginį.

Buvę Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokiniai įtraukti į rinktinių biografijų žinyną

„Istoriją kuria žmonės“, – tokiu šūkiu besivadovaujanti leidykla Leidybos idėjų centras  išleido solidžią dvitomę knygą „Asmenybės. 1990–2015 m. Lietuvos pasiekimai“. Knygos leidėjai apibendrino per 25-erius Nepriklausomybės metus nueitą kelią ir surinko 2272 Lietuvą kūrusių, kuriančių, jos vardą garsinančių ir pasaulyje pripažintų asmenybių biografijas. Tai asmenybės, kilusios iš įvairių Lietuvos miestų, besimokiusios įvairiose mokyklose, studijavusios įvairiuose Lietuvos ir užsienio universitetuose.

Skaityti daugiau...

Biliūniečių nuotykiai Rukloje

Rugpjūčio 25-26 dienomis karinėje bazėje Rukloje II gimnazijos klasės mokiniai Kasparas ir Irma dalyvavo Lietuvos mokinių parlamento organizuotoje sukarintoje stovykloje „Vilkų pėdomis“ ir patyrė dvi dienas tikro kareiviško gyvenimo: rikiuotės, pratybos, taktikos ir kitų subtilybių mokymasis.

Skaityti daugiau...

Sveikinimai

Švietimo ir mokslo ministrės sveikinimas

LR Prezidentės sveikinimas

Kur mus rasti

Saturday the 30th. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©