ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokiniai Europos judėjimo savaitės MOVE WEEK bėgimo dieną paminėjo spalio 2 dieną 14 val. Gimnazistai susirinko sporto aikštyne ir visi linksmai nusiteikę patraukė link Laimės žiburio, bėgimo starto vietos.  Miško takeliais, apdainuotomis kalvelėmis, poetų aprašytais takais  driekėsi šiandieninė biliūniečių mylios trasa. Šalia pirmokų gimnazistų įveikti mylios atėjo geriausi gimnazijos slidininkai ir biatlonininkai, kurie tik antradienį puikiai startavo rajono mokyklų rudens krose.

Skaityti daugiau...

Direktorės įsakymas

  

Kartu su naujais mokslo metais prasideda trečius metus vykstantis unikalus aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“, kuriuo siekiama ir toliau mokyti švietimo įstaigų auklėtinius, jų artimuosius, bendruomenes rūšiuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas.  

2013-2014 mokslo metais 1400 Lietuvos švietimo įstaigų aktyviai dalyvavo projekte ir suvienijo jėgas rūšiuojant elektros ir elektroninės įrangos, buitinės technikos bei nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Šis gausus projekto dalyvių būrys nuo projekto pradžios jau surinko  550 000 kg elektronikos ir 19 000 kg baterijų atliekų, kurias išmainė į prizus už daugiau kaip 250 000 Lt!

Skaityti daugiau...