Erdvėlaivis Žemė 2015 apžvalga

 

 

Informacija mokiniams ir tėvams (globėjams, rūpintojams) dėl NVŠ programų

Siekiant neformaliojo vaikų švietimo programų įvairovės, didesnio prieinamumo, kad popamokinėse veiklose dalyvautų kuo daugiau vaikų, nuo 2015 m. spalio 1 d. (šiuo metu iki gruodžio 31 d.) Anykščių rajone bus vykdomos 27 naujos neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programos, kurias teiks 17 teikėjų. Kviečiame mokinius ir jų tėvus (globėjus, rūpintojus) iki rugsėjo 30 d. rinktis siūlomas programas. Programų pasiūla pateikta savivaldybės interneto puslapyje http://www.anyksciai.lt 

Švietimo skyrius (8 381) 54 310, 58 082

 

Nacionalinė moksleivių akademija skelbia priėmimą

Nacionalinė moksleivių akademija (NMA) kviečia registruotis, aktyviai dalyvauti unikalioje NMA veikloje ir papildomai mokytis: 9–10 klasių mokinius – biochemijos, informatikos, ekonomikos, istorijos arba fizikos, 10 klasės mokinius – chemijos (ypač besidomintieji chemija, turintieji šioje srityje pasiekimų priimami nuo 9 klasės), 7–10 klasių mokinius – matematikos arba lietuvių filologijos. Išimtiniais atvejais (turint didelių respublikinių ir tarptautinių olimpiadų pasiekimų) priimami ir 11 klasės mokiniai.

Skaityti daugiau...

XII mokslo festivalis Erdvėlaivis Žemė 2015

Rugsėjo 18 dieną gimnazijoje vyko susitikimas su studentais ir  doc. dr. Daiva Janulaityte- Gunther iš  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Mikrobiologijos ir virusologijos instituto. Praėjusiais metais mūsų gimnazijoje buvo atlikta vyresnių klasių mokinių ir jų tėvų apklausa “Lietuvos paauglių (gimnazistų) gyvensenos ypatumai”, siekiant įvertinti gimnazistų sveikatos būklę ir išsiaiškinti jų gyvensenos ypatumus.

Svečiai supažindino gimnazistus su apklausos rezultatais. Tėvai apie tai sužinos apsilankę tėvų susirinkimuose, kurie vyks rugsėjo 28 ir 30 dienomis.

 

„TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS 2015“

„TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS 2015“,  vyks spalio 8 dieną (ketvirtadienį), nuo 11:00 iki 18:00 valandos, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje.

Parodoje dalyvaus daugiau nei  70 mokymo įstaigų iš viso pasaulio. Apsilankymas parodoje, tai unikali galimybė mokiniams lavinti anglų kalbos bendravimo įgūdžius tiesiogiai kalbantis su užsienio mokymo įstaigų vadovais ir atstovais. Parodos metu vyks seminarai anglų ir lietuvių kalbomis, kurių metu mokiniai galės sužinoti informaciją apie stojimo tvarką į  užsienio universitetus. Įėjimas į parodą – nemokamas!Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus. http://www.balticcouncil.org/

Kur mus rasti

Tuesday the 3rd. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©