ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Direktorės įsakymas

  

Kartu su naujais mokslo metais prasideda trečius metus vykstantis unikalus aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“, kuriuo siekiama ir toliau mokyti švietimo įstaigų auklėtinius, jų artimuosius, bendruomenes rūšiuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas.  

2013-2014 mokslo metais 1400 Lietuvos švietimo įstaigų aktyviai dalyvavo projekte ir suvienijo jėgas rūšiuojant elektros ir elektroninės įrangos, buitinės technikos bei nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Šis gausus projekto dalyvių būrys nuo projekto pradžios jau surinko  550 000 kg elektronikos ir 19 000 kg baterijų atliekų, kurias išmainė į prizus už daugiau kaip 250 000 Lt!

Skaityti daugiau...

Rugsėjo 27 dieną, šeštadienį, nuo devintos valandos ryto, Anykščių Jono Biliūno gimnazijos bendruomenė susirinko į miesto parką, kuriame vyko tradicine tapusi rudens Derliaus šventė – Obuolinė. Šiemet Anykštėnai kartu su socialiai atsakingo verslo ir geresnės visuomenės projekto  „Draugų uogienė – dalinkis“  sumanytojais pasidalino derliaus pertekliumi su daugiavaikėmis šeimomis ir siekė obuolienės virimo rekordo.

Skaityti daugiau...