ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Esame pratę rūpintis miškais, nykstančiomis gyvūnijos ir augalijos rūšimis ir t.t., tačiau kiek iš mūsų susimąsto apie kalnų apsaugą? Kalnai ir kalvos užima 36% Žemės sausumos ploto. Tam, kad būtų galima apsaugoti kalnų teritorijas nuo neigiamos aplinkos įtakos, visų pirma, reikia jas pažinti. Tuomet galime ieškoti problemų ir jų sprendimo būdų tiek kalnų apsaugos, tiek alternatyvios energijos šaltinių kūrimo kalnuose klausimais.

Skaityti daugiau...

Spalis- tai pirmokų gimnazistų pakrikštijimo mėnuo, nes būtent šio mėnesio 15 dieną yra  gimnazijos gimtadienis (gimnazijos įkūrimo data- 1920 metų spalio 15 d.). Krikštynų iškilmės- ne tik priesaikos priėmimas. Šiais metais pirmokai gimnazistai turėjo įveikti tris etapus. 

Skaityti daugiau...

Skaidrumo dirbtuvės kviečia Jus šį trečiadienį, spalio 22 d. 17:30 val. susitikti su Anykščių rajono savivaldybės atstovais, pasikalbėti apie Jūsų miestą ir kaip pagerinti gyvenimą jame. Tai Jūsų galimybė pasisakyti ir būti išgirstais!

Kaip vertinate Anykščių r. savivaldybės darbą? Ar Jums pakanka informacijos? Įdomu, kaip keisis Jūsų Anykščiai? Turite idėjų Anykščių miestui? Ateikite, pristatykite jas ir būkite išgirsti!

Skaidrumo dirbtuvėse dalyvaus ir Jums rūpimais klausimais diskutuos: 

  • JŪS;
  • Audronius Gališanka - Anykščių rajono savivaldybės atstovas, atsakingas už korupcijos prevenciją savivaldybėje;
  • Romaldas Gižinskas - Anykščių rajono savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas;
  • "Transparency International" Lietuvos skyriaus atstovai.

Skaidrumo dirbtuvės vyks Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje trečiadienį, spalio 22 dieną 17:30 val. Maloniai kviečiame apie savo dalyvavimą pranešti iki antradienio (spalio 21 d.) el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba telefonu: +370 5 212 69 51. 

9–11 klasių (1–3 gimnazijų kl.) mokinius kviečiame dalyvauti 

VIKTORINOJE, SKIRTOJE VAIKŲ SVEIKATOS METAMS

Viktorina vyksta nuo spalio 20 d. iki lapkričio 2 d.

JEI ŽINAI: kada reikia pradėti valyti dantis, kokią dantų pastą naudoti, kas yra silantavimas, ką reiškia trumpinys „PSDF“ arba „PSD“ ir kt., turi galimybę laimėti vertingą dovanų kuponą arba paskatinamąjį prizą  

Viktorinos klausimų ir taisyklių ieškok www.paneveziotlk.lt Į juos atsakyk internetu. Viktoriną organizuoja Panevėžio teritorinė ligonių kasa