ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

  Vieną giedrą ir vėsų  spalio vakarą mes, turistų būrelio nariai, išsiruošėme į žygį. Kartu su mokytojomis Ina Gailiūniene ir Rasa Pilkiene dvidešimt gimnazistų pajudėjome Vorutos piliakalnio link. Kadangi piliakalnis netoli miesto, vietą pasiekėme gana greitai. Vos pasiekę kelionės tikslą, iškloję drėgną pievą apklotais, pripildę puodelius karštos arbatos, žvelgėme į žvaigždėtą dangų...

 „Didžioji Lokė, Šiaurinė, Mažoji Lokė, Kasiopėja“ -mokytoja rodė įvairiausius dangaus kūnus. Matėme ir krintančias žvaigždes-meteorus, gaila ne visi spėjome norus sugalvoti. Dangus paliko mums dar daug paslapčių, todėl tikimės dar ne vieną kartą stebėsime ir tyrinėsime žvaigždėtą dangų.

 

Spalio 9 dieną IIIb ir IIId klasių gimnazistai lankėsi Anykščių regioninio parko direkcijoje. Čia jie susitiko su Kauno Jaunimo savanoriškos veiklos centro „Deineta“ atstovais. 

Jau keletą metų savanoriaujantis Tomas pasakojo apie savanorystes galimybes Lietuvoje ir užsienyje, pristatė keletą projektų, kuriuos vykdo Europos savanorių tarnyba. Apie savanoriavimo patirtį kalbėjo savanorės iš Vokietijos ir Italijos. „Deinetos“ atstovas Tomas skatino gimnazistus dalyvauti Savanorių klube, kuriame galima susitikti su bendraminčiais, vykti į Darbo stovyklas, kuriose galima ne tik kažką gero ir naudingo padaryti vietos bendruomenei, bet ir smagiai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų užsienyje, siūlė dalyvauti Europos savanorių tarnybos veikloje, jaunimo mainų programoje. 

Tuos, kurie susidomėjo savanoriavimo veikla, „Deinetos“ atstovas ragino nedvejoti ir prisijungti. Ypač tuos, kurie dar nežino, kuo norėtų užsiimti baigę mokyklą. 

 

Spalio 1 dieną, Jono Biliūno gimnazijos mokiniai, sukūrę virtualų gidą „Dviračių taku“, su IT mokytojomis Aldona Tylaite ir Zita Mažviliene išvyko į Barclays technologijų centrą, teikiantį tarptautinį finansinių paslaugų spektrą visam pasauliui. 

Skaityti daugiau...

Rugsėjo 20-oji ne visiems Jono Biliūno gimnazijos moksleiviams buvo įprasta diena. Ankstų šeštadienio rytą, apsimiegoję ir pavargę po darbų kupinos savaitės, keliolika 10-12 klasės moksleivių su mokytoja Aldona Tylaite išvyko į Naisius.

Skaityti daugiau...