Sveikinimas mokytojams

Pasaulinė širdies diena

1999 m. Pasaulinė širdies federacija paskelbė rugsėjo 29 d. Pasauline širdies diena. Šventė švenčiama 90-je pasaulio šalių. Siekiama atkreipti dėmesį į rizikos faktorius, sukeliančius širdies ligas, paskatinti sveiką  gyvenimo būdą. Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokytojai ir mokiniai noriai įsijungė į šios dienos paminėjimą.

LGMA - 2015 forumas Anykščiuose

Rugsėjo 18 – 19 dienomis Anykščiuose, Menų inkubatoriuje, įvyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos forumas – konferencija „Geografijos turinys: tarp iššūkių ir galimybių“. Renginyje dalyvavo apie 160 dalyvių iš 49 Lietuvos rajonų ir miestų savivaldybių.  Forume Anykščių rajonui atstovavo geografijos mokytojos: Irena Tutkuvienė, Ina Gailiūnienė, Skirmantė Banienė, Dalia Keibienė ir Skaidrė Kvietkauskienė.

Skaityti daugiau...

Pergalingai įveikėme ,,Kalbų labirintą“

Rugsėjo 26-oji nuo  2001 m. Europos Tarybos paskelbta Europos kalbų diena, skirta šviesti visuomenę Europos daugiakalbystės klausimais, puoselėti kultūrų ir kalbų įvairovę ir skatinti visus mokytis kalbų mokyklose, universitetuose ir vėliau, juos baigus. Europa turi 24 oficialiąsias kalbas ir per 60 regioninių ir mažumų kalbų.

 

Skaityti daugiau...

Mokinių tėvų dėmesiui

                                      Kviečiame į  Tėvų susirinkimus :

Rugsėjo 28 d. 17.30 val. gimnazijos aktų salėje laukiami  IVa,b,c,d,e,f ir IIIa kl. mokinių tėvai.

Po bendrosios susirinkimo dalies salėje susitiksite su klasių auklėtojais kabinetuose.

Rugsėjo 28 d. 18.30 val. gimnazijos aktų salėje laukiami  Ia,b,c,d,e kl. mokinių tėvai.

Po bendrosios susirinkimo dalies bendrausite su klasių kuratore Dalia Pupštiene, susipažinsite su klasėse dėstančiais dalykų mokytojais, pagalbos mokiniui specialistais.

Rugsėjo 30 d. 17.30 val. gimnazijos aktų salėje laukiami  II a,b,c,d,e,f  ir IIIb,c,d,e,f kl. mokinių tėvai.

Po bendrosios susirinkimo dalies salėje  IIIb,c,d,e,f klasių auklėtojai susitiks  su tėvais kabinetuose, IIa,b,c,d,e,f kl.  kuratorė Jolita Abraškevičienė tęs susitikimą su tėvais aktų salėje.

Administracija

Kur mus rasti

Tuesday the 3rd. Commission Junction Review. | Anyksciu Jono Biliuno gimnazija | 2015 Custom text here
Copyright 2012

©