ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Nuo praeitų mokslo metų mūsų gimnazija įsijungė į projektą "Rūpinamės 1863 m. paveldu". Projektą globoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lenkijos institutas Lietuvoje. Projekto tikslas - skatinti mokinių domėjimąsi istorija, ugdyti pilietiškumą, toleranciją ir bendradarbiavimą. Dalyvaujančios mokyklos suskirstytos į "darbinius trejetus". Biliūniečių partneriais tapo kaimynai ukmergiškiai iš Antano Smetonos gimnazijos ir Elektrėnų "Versmės" gimnazijos gimnazistai. Pasitarę su projekto bičiuliais sumanėme surengti bendrą ekskursiją, aplankyti sukilimą menančias vietas, pasidomėti jų istorija ir parengti maršruto žemėlapiuką. Paaiškėjo, kad tokių vietovių turtingiausi mūsų Anykščiai, todėl biliūniečiams teko daug skaityti, planuoti maršrutą, rasti gidą ir pakviesti draugus į kelionę. Palydėti ir ekskursijos vadovu būti maloniai sutiko mokytojas, istorikas Antanas Žemaitis.

Skaityti daugiau

Biliūno gimnazijos 9fi klasės moksleiviai su mokytoju G.Ražansku dalyvavo... Plačiau "Šilelyje"

Prasidėjus naujiems mokslo metams mūsų mokykloje atgimė ir šaunusis geografijos mokytojos Inos Gailiūnienės vadovaujamas turistų būrelis!

Nuo pat pradžios kupini idėjų bei planų būrelio nariai su mokytoja sugalvojome, jog reikia atsidžiaugti šiltomis auksinio rudens naktimis bei nedelsiant kartu pradėti savo veiklą. Nusprendėme surengti naktinį žygį ant Vorutos piliakalnio. Jo metu stebėjome vis dar vasarinį padangės žvaigždyną, šildėmės arbata bei smagiai kartu leidome laiką. Su mumis keliavo ir astronomijos mėgėjas Giedrius Motiejūnas, kuris vedė mums išsamią pamoką apie galaktiką. Sužinojome, kaip rasti Šiaurinę žvaigždę, ryškiausią Lyros žvaigždyno žvaigždutę Vegą, atskyrėme Kasiopėjos bei Gulbių žvaigždyną, turėjome progą stebėti dangaus šviesulius pro teleskopą, žaidėme žaidimus.

Už šio šaunaus vakaro organizavimą ir rūpestį, gautas žinias bei puikiai praleistą laiką dėkojame mūsų būrelio vadovei Inai bei Giedriui.