ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJA

Biudžetinė įstaiga, Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190046685

Naujienos

Finansų bei Švietimo ir mokslo ministerijos, įgyvendindamos LR Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymą bei Nacionalinį euro įvedimo planą, norėdamos paskatinti moksleivius domėtis euro įvedimu Lietuvoje bei supažindinti su praktiniais euro įvedimo aspektais, inicijavo projektą moksleiviams – „Euro lyga“. Mūsų gimnazija taip pat įsijungė į šį projektą.

Skaityti daugiau...

Skaityti daugiau...

7.40 val. Spalio 28-osios (Atostogų!)rytas.  Mokyklinis autobusiukas, lietuviškas popsas ir nežinia... Keletas neaiškių žodžių: Audiovizualinių menų industrijos inkubatorius, Vaikų kino fabrikas.

 

Mes, 18-ka  Anykščių Jono Biliūno gimnazijos „Kino klubo“ narių, keliavom į Vilnių,  kalbėdamiesi, kas yra draugas, ir tikėdamiesi, jog po kino dirbtuvių aplankysim Akropolį.

Skaityti daugiau...

Lapkričio 5 d. įvyko antras rinkimų ratas į aštuntąjį Lietuvos mokinių parlamentą. Mūsų gimnazijai atstovavo Kasparas Zulonas, If klasės mokinys, kuris laimėjo pirmojo rato rinkimus. Antrojo rato rinkimuose dalyvavo trys kandidatai-rinkikai. Svėdasų J. Tumo-Vaižganto gimnazijai atstovavo Eimantas Putrimas, kurio siekiai tapus LMP nariu būtų nukreipti į gimtosios kalbos gerbimą, mokytojų skatinimą aktualizuoti ugdymo procesą, pagarbą vieni kitiems ir žalingų įpročių atsisakymą. A.Baranausko pagrindinei mokyklai atstovaujanti Armina Raugaitė ,tapusi LMP nare, siektų mažinti patyčias mokyklose, daugiau mokykloms bendradarbiauti ir dalyvauti projektuose, aktyvinti sportinę veiklą. Kasparas trumpai prisistatė ir pristatė savo programą, kurioje ne tik iškėlė problemas, bet ir pasiūlė galimus sprendimus. Jis inicijuotų elektroninio mokinio pažymėjimo plėtros galimybes, didintų mokinių pilietiškumą per mokinių savivaldą mokyklose, aktyvintų mokinius ir savo pavyzdžiu. Norėtų, kad mokyklos palaikytų ryšius su darbdaviais ir skatintų mokinius keisti maitinimosi įpročius (daugiau daržovių ir vaisių). Kandidatai- rinkikai patys ir rinko kandidatą. Antrojo rato rinkimus į LMP, surinkęs 3 balsus, laimėjo Kasparas Zulonas. Tikimės, kad pavyks įgyvendinti savo rinkimų programą ir linkime deramai atstovauti Anykščių rajono mokinius.